Přejít na obsah

Sedačky, zakrytí kolejnic sedáku.


fabiahtp

Doporučené příspěvky

Zkoušel jsem oslovit "Auto Jarov". Za materiál chtějí 950,-Kč a za montáž 600,-Kč. Dle ceníku Etky a milstase cena potřebného materiálu 784,- Kč. I kdyby to bylo bez DPH tak to nějak nehraje. Jaké máte poznatky o cenotvorbě ND odjinud? Nějak si s náma hoši v autorizácích hrají. Nejde mi ani tak o cenu jejich práce ale vlastní cenotvorbu ND.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, Jarov je velkej a v Praze, tak si asi přihazujou, protože pražáci to snesou. V mém malém servisu vždy cena přesně dle ETKY. Jinak doporučuju obrátit se na cc-autodily, seženou originál díl vždy s nějakou slevou a ještě ti dají slevu cca 10% za účast na tomto fóru. Akorát člověk tratí trochu na poštovným, ale to není určitě tak velký jako marže Auto Jarov.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny za kus:

Držáky:
5JA 881 559 A - 1,45€
5JA 881 560 A - 1,45€

 

Šrouby a nýty:
N 907 371 07 - 0,38€ (4x)
N 907 038 02 - 0,19€ (4x)

 

Pro auta bez výškového nastavování:
5JA 881 318 9B9 - 10,97€ P

 

Pro auta s výškovým nastavením sedadel:

5JA 881 317 A 9B9 - 10,97€ Ľ

 

Ak som to dobre zrátal tak mi to vyšlo na 27,12€ čo nie je zlá cena, ale robota s tým bude riadna.

 

Ešte otázočku, keď nemám spolujazdca výškovo nastaviteľného tak jedno musí byť s 5JA 881 317 A 9B9 (vodič) a druhé 5JA 881 318 9B9 (spolujazdec)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...