Přejít na obsah

Sedačky, zakrytí kolejnic sedáku.


fabiahtp

Doporučené příspěvky

Já jsem povoloval sedačky i s kolejnicemi. Čtyři šrouby na sedačku, za dvě minuty je venku.

To je taky řešení, já neměl ale ten velký "tisícíhranný" bit na ty šrouby M10X30, takže ty matice byly jediné řešení.

post-6633-0-93662100-1428959584_thumb.jp

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No je to pěkné, ale ta práce mi za to nestojí. Vsadím se, že pokud dáš vedle sebe dva Rapidy jeden se zakrytými kolejnicemi a druhý ne a postavíš k tomu člověka co nebude vůbec Rapida znát a vědět o co go, ať najde rozdíl, možná by ho ani nenašel. Ale chápu člověk to nedělá pro ostatní ale třeba i pro svůj dobrý pocit. Pořád je to jen plast ať s nebo bez a už tak má Rapid plastů dost, tak proč tam ještě plastové plochy přidávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oplastování se mi líbí více a je to celkem dostupný zlepškovák, ale dost jsem si zvykl zejména při úklidu na ten krásný přístup kolem sedadla. Vy co jste to dodělávali, můžete porovnat, jak se změnila přístupnost?

přesně tak, tohle byl pro mě porod vysávat první Fabku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro informaci pro ty co uvažují o montáži, já jsem to dělal po vánocích a tady někdo psal že ty šrouby M10 mají vnitřní torx 50, ani to nezkoušejte a pořiďte si bit krátký XZN 10. Jinak to akorát ožvejkáte a nepovolíte. Já vyndal jednu sedačku a zjistil že díry na držáky nemusím vrtat protože tam jsou, ale to je možná tím že je to model 2013 výroba 12-2012. Druhou jsem vyndal jen kvuli úklidu, je to pár minut.

Editováno: , autor: ok1zfp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za doplnění info o rozměru bitu pro šroub sedačky (i když o torxu 50 tu nikde nebyla řeč :-) ).

Zajímavý s těma otvorama, výroba 30.4.2013 a otvory tam nebyly, asi tedy držáky a plasty tam měli být od počátku, ale v rámci ořezávání nákladů je zrušili a teď je zase zavedou. A proto stojí RAPID teď o tolik tis.Kč víc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem to objednal u ŠA, tak říkali že se plasty ,, prodloužený,, jak jim tam řikali, dávali na vývoz?? nevim jen jak řekl známý, proto asi ty otvory. Ještě jsem tam měl jedno překvapení, třetí silnější kabel, když jsem za něj zatahl tak byl jen zastrčen pod kobercem. Jsou tam vyhřívané sedačky ale bez kabelů a spinačů. To jsem samozřejmě dodělal.  V té době to asi moc lidu nechtělo tak jsem dal za jeden plast 244 Kč a držáky po 28 Kč. A to se mi zdálo dost, dnes je to asi kvalitnější za tu cenu co tu čtu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam 12/2012 a ziadny treti kabel tam neni, to je nejaka blbost, tusim ze sa ti dostal nejaky kus ked omylom tam dali sedacky co tam jednoznacne nemali byt a preto kabel zastrcili pod koberec, to je moje vysvetlenie. No a na mojom 12/2012 uz mam predvrtane diery na drziaky plastov...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bylo by to super kdyby v kazdym sedadle byli vyhrivane decky jen ne zapojene ale skutecnost bude nekde jinde ....

osobne jsem se nedival kolik tam mam dratu ale vim ze u 2.oc tam byla jedna asi 8pinova svorkovnice navic + u ridice tam bylo vic svorkovnic a pochybuju ze by tam vedli jen 3 draty 2 jsou airbag a 1 na vyhrev? urcite ne minimalne 2 draty s predpokladem ze rj vyhrevu bude mimo sedadla coz pochybju v ramci usetreni par metru kablu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to tak jako foto od ,,Motaaa,, vyhřívání-snímač tlaku se spinačem zámku pasu-airbag. Pro ,,hardb,, dráty tam žádné nemám, jen tři kabely se osmi vodiči licnového typu. Tak jak napsal ,,Temik.sk,,je to take 12/2012 a neměli asi jine sedačky koncem roku.

Editováno: , autor: ok1zfp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak moj rapid je vyrobeny v januari 2015 , z fabriky prisiel bez krytov kolajnic , dnes som ich tam montoval a zistil som ze diery v sedacke su uz predpripravene v mojom pripade.Teda som nemusel vyberat sedacky!!!!Tak si to najprv skuste prekontrolovat predtym nez ich vyberiete,usetrite kopec casu a roboty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...