Přejít na obsah

Kamera "černá skříňka" - zapojení a umístění


Diamant

Doporučené příspěvky

Netrasie sa ti moc obraz? Inak na môj vkus to máš aj moc nízko. Ak ťa niekto ťukne na parkovisku, alebo ak druhé vozidlo príde zo strany, môže sa stať, že nebude na videu vidieť jeho EČV.

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

k vánocům jsem dostal kameru. Nyní až namontoval.

Kameru jsem umístil napravo od vnitřního zpětného zrcátka.

Kabel jsem napojil do pojistkové skříně na pojistku (zadní stěrač). Tak, abych nemusel vytahovat neustále kabel.

Propojovací kabel jsem použil stíněný.

Redukci na 5V jsem použil originál od výrobce kamery.

Problém nastává, když se spustí kamera, ruší mi signál rádia.

Rád bych se zeptal, zda někdo má tentýž problém s rušením signálu a jak ho případně řešil?

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samý problém s rušením rádia. Koupil jsem nový USB kabel a je klid. Kabel má i pozlacené konektory a je řádně tlustý. Nemám to napojeno teda do pojistkové skříně ale klasicky si to zapojuju do autozapalovače přes USB rozdvojku.

 

A kameru mám umístěnou stejně jako ty, v pravo od zrcátka. Ale když to tak čtu, ty asi nemáš možnost napojení přes USB co? :/ Co to máš za kameru?

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem to samé, když mi Číňani poslali pojistkový kabel s 2xUSB koncovkou, namísto 12V autozapalovačové koncovky. Takže jsem použil kabel USB/microUSB, ale rušilo to rádio. Takže jsem musel vyměnit USB koncovku za zapalovačovou, abych mohl použít origo napájecí kabel kamery. Pak už to rádio nerušilo. Holt ta USB koncovka na 2x5V byla blbě odfiltrovaná. Hoď jsem popis, nebo link co máš za kameru, ať víme jaké máš napájení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě upřesním, že kabel vedu nad předním sklem, poté levým sloupkem a pak už do pojistkové skříně.

Kameru jsem dostal tuto:

https://www.czc.cz/sencor-scr-4100-kamera-do-auta/195875/produkt

napojené to mám přes tento kabel, který jsem musel lehce upravit (koncovku).

https://www.czc.cz/axagon-bumm-am30qb-hq-kabel-micro-usb-usb-a-datovy-a-nabijeci-2a-cerny-3-m/211442/produkt

 

Zkoušel jsem to napájet i přes powerbanku a také mi to rušilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...