Přejít na obsah

BT HF (GSM III) a dva telefony


Doporučené příspěvky

jednoznačně 3C8035730D...umožňuje přes režim "rsap" provozovat WIFI access point do vnitřku vozu a nemá problém ani s telefony typu iPhone xx. Navíc zvládá AVRCP (ovládání audio a video přes bluetooth vč. předávání informací na MAXIDOT). Na tuto verzi jsem přešel cca. před týdnem a jsem naprosto spokojenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptal jsem dnes v jedné místní firmě na BT HF a pán mi řekl, že montují do aut Dension Gateway PRO BT- máte s tím zkušenosti? S instalací od auta by za to chtěl něco málo pře 7 tisíc.

 

Jsem do jisté míry laik, ale mám pocit, že doporučená 3C8035730D toho umí více a za podobné peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řídil bych se hlavně modelovým rokem, viz tyto údaje z programu ELSAWIN které jsem vyčetl:

 

- od 11.2009 byl mikrofon veden přes jednotku Columbus (pokud byla navigace ve výbavě) a umožnoval hlasové ovládání,  stále však nebyl veden levý audio kanál do navigace Columbus a A2DP hrálo pouze do pravých dveří

- od 5.2010 byl mikrofon veden přes jednotkui Columbus (pokud byla navi ve výbavě) a umožnoval hlasové ovládání, taktéž byl doplněn levý kanál do navigace Columbus a bylo možno plnohodnotně používat A2DP profil

 

dříve vyrobená auta měla vedený mikrofon přímo do HF jednotky pod sedadlem a neměla zmiňovaný levý audio kanál (při vedeném telefonním hovoru byl však zvuk mono do obou reproduktorů)

 

...snad to pomůže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zdravím, toto téma mě velice zaujalo a rád bych se zeptal, pokud bych chtěl investovat do HF 3C8035730D, ale aktuální verze je  5N0 035 730A. Existují nějaké rizika nebo zkušenosti, že by to nemuselo fungovat, když jsem se díval na youtube (nazev: WLAN in 3c8035730D) tak palubní počítač vypadá úplně jinak než u mě a rozhodně nemám možnost wifi. Je mi jasné, že moje jednotka tyto f-ce neposkytuje, ale je třeba při koupí nové HF D ještě přeinstalovávat Firmware columbusu nebo něco podobného ? děkuji 

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...