Přejít na obsah

ŘJ 63kW přehrána 77kW originálním sw


martt

Doporučené příspěvky

No pokud byla změna k lepšímu i úprava 1,2 od Cimbu, tak to chápu , že jsi z tohodo unesen,  přijeď na měření a uvidíš rozdíl proti 63.

Pokud máš tempomat, tak vyzkoušej, zda ti jde na 4 a 5 rychl. st..

No hele... za prvé...nic jsem v tomto vlákně nepsal o Cimbu k motoru 1.2TSI...takže?...a pokud mám teď v ŘJ SW 77kW a vím jaký byl rozdíl před a nyní tak nevím voco ti gou...

Za druhé už vůbec nechápu co máš k tempomatu...samo ho mám...takže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz níže foto z 90 a 100km/h.

 

90km/h - 2100ot/min

100km/h - 2300ot/min

 

Ano, v mém prvním příspěvku je - tam, kde jsem chtěl jet s 63kW  90-100km/h musel jsem točit o cca 500 ot/min víc než nyní s 77kW...

a mělo být - tam, kde jsem chtěl jet s 63kW  90-100km/h JSEM MĚL POCIT, ŽE TOČÍM o cca 500 ot/min víc než nyní s 77kW...

 

A proto se hluboce omlouvám a to předefším - MBDusanovi a Pawoukovi, za případnou závažnou újmu na zdraví a tímto slibuju, že nikdy nenapíšu neověřené info. :kol-28:, možná... :kol-46:...

 

Přesto nevím ale jak to reálně točí Room 63kW...kdo má ať dá foto.

 

Ale tohle malé nedorozumění nemění nic na tom, že je to je jasná změna k lepšímu...

Je ti teď už (doufám) naprosto jasné, že převody čipováním nezměníš. :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého, je to spíš u každého pocit z toho, že to auto na tyto rychlosti zrychluje o mnohem svižněji a ještě s mnohem menší spotřebou. Nedávno mi jeden pán referoval jak jel se svým takto "přehraným" Golfem 6 na Plzeň a v druhém autě(taky Golf6) jel jeho známý  s motorem 1,4 tsi jen s turbem a při zrychlování ta auta byla stejně rychlá a spotřebou on měl skoro o litr a půl menší. A to mu naposledy, když měl ještě jen 63 kw, ujížděl a aby se ho udržel tak spotřeba mezi auty byla skoro stejná.

 

Snadno lze spočítat, že při snížení spotřeby o 0,5 litru se celá akce vrací při ujetí 20000 km.

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi odepsal.

 

Toto jsem napsal.

 

Dobrý den měl bych zájem o přehrání sw škody fabie 1,2 tsi 63kw r.v. 2010 na verzi 77kw. Mám již po záruce a rád bych si chtěl nechat přehrát SW řídící jednotky z 63kw na verzi 77kw. Můžu si to nechat načipovat u různých společností ale chtěl bych originální verzi.

Prosím o cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud byste sehnali legálně od Škodovky origo SW 77 kW, domnívám se že bude za cenu minimálně takovou, jaký je rozdíl mezi novými auty 63 a 77 kW. Jinak by se našlo více takových šikulů jako vy, že by si koupili levnější auto a za pár šupů by si z něj pak udělali dražší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...