Přejít na obsah

3D folie-úprava interiéru


Risar

Doporučené příspěvky

Kúpil som Rapida pred dvoma mesiacmi  MR 2013 na inzerát, presne túto fóliu tam mal predávajúci auta. V teple a pri kúrení v aute sa fólia začala odliepať, presne na rámiku autorádia, vpredu na prístrojovke...začali sa robiť bubliny, tak som ju chcel dať dole a išla dolu ako po masle, lepidlo pod fóliou bolo ako med, ťahalo sa, všetko zostalo na prístrojovke a paneloch. Tak som to pol dňa umýval technickým benzínom. Nikdy viac takúto fóliu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kúpil som Rapida pred dvoma mesiacmi  MR 2013 na inzerát, presne túto fóliu tam mal predávajúci auta. V teple a pri kúrení v aute sa fólia začala odliepať, presne na rámiku autorádia, vpredu na prístrojovke...začali sa robiť bubliny, tak som ju chcel dať dole a išla dolu ako po masle, lepidlo pod fóliou bolo ako med, ťahalo sa, všetko zostalo na prístrojovke a paneloch. Tak som to pol dňa umýval technickým benzínom. Nikdy viac takúto fóliu.

Neni to prvni auto s foli od 3M. Stejne jsem vytunil v minulosti i Fabii a pred tim Felici --> vse bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi šikovněj, to se musí nechat! Něco takovýho js chtěl taky, ale mám obavy, aby to nevypadalo moc jako tuzing. Já mám zálusk spíš na broušený hliník. Jak si vyndaval ofuky?

Ofuky jsem nevyndaval. Aplikoval jsem na primo, folii lze tvarovat.

 

Editováno: , autor: Risar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi šikovněj, to se musí nechat! Něco takovýho js chtěl taky, ale mám obavy, aby to nevypadalo moc jako tuzing. Já mám zálusk spíš na broušený hliník. Jak si vyndaval ofuky?

Hlinik dobra volba:

http://www.carbon3d.cz/carbon3d/eshop/14-1-SPECIALNI-3D-FOLIE/58-3-BROUSENY-HLINIK

 

Brouseny cerny kov taky neni k zahozeni:

http://www.carbon3d.cz/carbon3d/eshop/14-1-SPECIALNI-3D-FOLIE/111-3-BROUSENY-KOV-CERNY/5/1045-152cm-x-50cm-3D-FOLIE-BROUSENY-KOV-CERNY

 

Jedine co jsem demontoval byl ramecek radia a volantu. Vse ostatni jsem delal naprimo, horkovzduskou aktivoval lepidlo, prstem nebo sterkou zduraznil okraje (napr. kolem ofuku) a lamacim nozem pak seriznul. Chce to opatrnost a pevnou ruku :)

Editováno: , autor: Risar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najnizsia vybava predsa nema listy ani v sucasnosti ... tie folie su super ale ako spomina miklisek skor bruseny hlinik by vynikol... toho karbon faku je tam vela .. pokombinoval by som to s lesklou ciernou napr okolo radia ako aj na casti madla dveri ... ale inak pekna praca a snad to tam bude dobre drzat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...