Přejít na obsah

Plechové disky


MichalV123

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ja skôr riešim to, či to má nejaký finančný zmysel. Ak chcem pekné auto aj v zime, tak potom elektróny. Ak si kúpim plechy a k nim origo puklice, tak som nebezpečne blízko cenou pri neorigo AL diskoch, ale od nejakého DE výrobcu s presnými parametrami pasujucimi pre VW koncernové autá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Na Roomstru jsem to tahle řešil. Tam sem dokonce vychytal když Škodovka vyprodávala elektrony a já měl origo elektron za 1150,- Kč. To se nedalo odolat, ale teď se mi naskytla super koupě komplet obutejch plecháčů na Nokianech za 5000,- a tak i když koupim origo poklice jsem na ceně jen pneumatik :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekám teď na novou F3 a řeším co tam dát na zimu. Je nějaký smysl kupovat celá plechová kola? Proč nekoupit jen zimní pneu a nechat to přezout? V servise mi nabízí celá kola s Barum Polaris za cca 2500Kč za kus no a ta pneumatika samotná se dá koupit pod 1000Kč. Na auto je to rozdíl 6000 a pokud přezutí stojí 600 tak i kdybych si celá kola měnil sám, vrátilo by se mi to až po 5 letech. Navíc pak můžu celý rok jezdit na pěkných litých kolech.

 

Mám pocit, že tu všichni preferují měnit celá kola. Zajímá mě tedy proč. Neudělám měněním pneu nějakou chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde som tu čítal, že diera je priemeru 57,1? Takže predpokladám, že je jedno a to isté aj pre elektróny? Normálne je problém získať niekde celkovú špecifikáciu, jednak od výrobcu originálnych diskov a jednak od alternatívy. Takže aby som to nedomotal, tak pre disk AL, alebo plechový platí to isté: 15", 6J, 5x100, 57,1 a ET38? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...