Přejít na obsah

Rapid MR 2016


Dix1

Doporučené příspěvky

Za mě zklamání, čekal jsem sjednocení sedadel a tím odpadnutí té verze z Rapidu. Dynamic verze ok, ale základní v Rapidu mně přijdou kulatý a nepohodlný. Mimochodem, na Fabii MC nebyl Front Assist, takže jeho absence u Rapidu nemusí nutně znamenat, že ho nedostane :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Se kluci zeptám jako blbec, ale když od 22KT/2015 bude MR2016, takže to znamená, že když si objednám v 22KT/2015 nového Rapida Spaceback, tak dostanu už MR2016 nebo nejdřív vyprodaj staré modely a třeba v září začnou dovážet MR2016? Díkes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22. kalendářní týden najedou změny v továrně ve výrobě - to co se vyrobí do té doby bude v dosavadním stavu, to co se vyrobí od 22. týdne včetně bude už dle MR2016. Na skladech tím pádem budou ještě nějakou dobu kusy MR2015 a MR2016 vedle sebe.

 

Jinak změny probíhají průběžně - zakrytí kolejnic například naběhlo v pátém týdnu tohoto roku tuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To zas na MR2017 čekat nebudu, mě jde o to, že MR2016 má celkem zajímavé upgrade, takže bych ho rád, když už se to auto bude objednávat v nejbližší době :) ale zas na druhou stranu (pokud pominu motor), tak to není nic zas tak důležitého, bez čeho by se nedalo žít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nech sa ti paci, sk ceny pre model edition uz s novymi motormi -> http://www.skoda-auto.sk/SiteCollectionDocuments/cenniky/skoda_rapid_edition_cennik.pdf

 

a standartne modely -> http://www.skoda-auto.sk/SiteCollectionDocuments/cenniky/Skoda_Rapid_cennik.pdf

 

rozdiel je 290€ oproti MR2015

Editováno: , autor: domino666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

rozdiel je 290€ oproti MR2015

 

Na doplnenie:

Tá cena platí pre slabšie TSI (90k) pri silnejšom (110k) je to 340€. Pri diesloch (90k) 320 €, pri silnejšom (115k) 690 €. Porovnávane pri výbave active bez AP. Pri ostatných môže byť iný rozdiel.

Editováno: , autor: tasum
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohyby v cenách budou i v ČR - Rapid totiž už skoro dotáhl OII v délce trvání akčního modelu. Tehdejší Edition CZ platila od srpna 2010 o ukončení výroby koncem roku 2012. Rapid je Fresh už od roku 2013, v drobné obměně do dodnes.

 

Je škoda, že 1.4TSI je zase jenom s DSG. Už 77kW TSI s Rapidem cvičí docela slušně a byla by to dobrá motorizace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...