Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

modrazem: asi taky dojdu na Renaulťácký fórum a začnu tam řešit škodovky, uvidíme co z toho vypluje.

---------------

K tématu, kluci slyšel jsem že se do Rapidu budou dávat motory EA211 jako do F3 a O3, nevíte o tom někdo?

Editováno: , autor: Pitrsman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady v UK to bude mit fabule celkem tezke porovnavam zakladni ceny a vybavy (bez klimy)

 

FIII vybava S 1.0 60PS - 10.600£

 

Vauxhall (Opel) corsa Sting 1.2 70PS - 9.595£

navic 16 hliniky, Cruise control, halogeny s led svicenim, Color paket v cene (maska, zrcatka, hliniky, polep), Radio s BT ovladani na volantu

 

Hyundai i20 vybava S 1.2 75PS - 10.695£

 

Fiat Punto 1.2 69PS - 10.775£

 

Ford Fiesta 1.2 60PS vybava S (pouze 3door, 5 dver se nenabizi v teto vybave) - 10.145£

 

Citroen C3 1.0 68PS11.075£

 

Peugeot 208 1.0 68PS - 10.795£

 

Pak uz bude jenom zalezet co si kdo vybere nebo spise co mu prodejce nabidne

Editováno: , autor: KoNG
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímné vyjadření,u mně je to taky tak jsem mezi těmi co tě chápou,své autí vychvalovat nebudu zde to nemá cenu a ani to sem nepatří,jednu věc ale napsat musím,skvěla spotřeba v zimně 6l v létě 5.5-5.8.proto by mně zajímalo za kolik fabky3 jezdí.

Spotřebu, průměrnou ovlivňuje spousta faktorů a tudíž je zbytečné ji paušalizovat. Předváděčky, nezajeté mají při předváděcím a městském režimu kolem sedmi. První klienti jezdí kolem 5,7. Ale jsou tu i tací co ještě se starým TSI v Rapidu jezdí za 5,1 a já v Roomovi jezdil za 6,3. A teď s Yetim ještě malinko víc, ovšem to je zima, dynamičtější jízda,více města, nebo přesunů po dálnici a těžší auto. .

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mp390- :kol-47: a navíc u Fabie II mi ke všemu ten vyšší posaz malinko vadil a byl dalece přirozenější u Roomsteru od kterého sedáky Fabča podědila.. Proto je to jeden z důvodů "pocit menšího auta" u FIII v přímé konfrontaci s FII. FII klame vyšším ukotvením sedadel. Ovšem samotné posazení za volant nepůsobí tak dodávkově a pro malé auto trochu nepřirozeně. Při schovávání aut při zavíračce je totiž kolikrát možnost hopnout z FIII naší předváděčkové  do FII klientů co je mají na servisu a rozhodně už se nesedí v trojce jako na židli, kdy to nutí být blíže palubce a tím pádem tak vzniká více místa vzadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo píše "Hjundé", sám ze sebe dělá trapného šaška. Copak se cizí názvy píšou foneticky?

 

Foneticky se ani u některých automobilek nedají, protože se jaksi název mění i třikrát za 12 měsíců. A o tom především psaní "Hjundé" je. Obávám, že seš za kašpara leda tak ty, protože ti to moc nedochází. Jaký je vůbec aktuální název? Pořád Hojandé nebo to zase vrátili na Hjundé, Hjondé nebo úplně nejstarší Hjundaj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja chcem kvalitne a bezpecne auto s poriadnou vybavou ... za rozumnu cenu a v pripade potreby som ochotny to zaplatit ... neschvalujem to setrenie v style uberam z materialov z funkcii a pod ....

 

Hele kolik sis za posledníc 6 let koupil nových aut a za kolik? Protože příspěvky od tebe jsou pořád jenom o teorii a o tom, jak bys chtěl výdrž OI, výbavu FIII Style a cenu Fabie Junior. Tak bych si docela rád udělal obrázek. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojler ... ! ... ach jaj ...   NIKDY SOM NEPISAL O TOM ZE CHCEM VYDRZ OI s VYBAVOU  FIII Style za CENU JUNIORA  :kol-24:

jasne som to napisal .. som ochotny si za vybavu priplatit .... ved to citujes .... !!!

 

 

za poslednych par rokov som kupoval (sukromne )  : <Room4More> 2007 - Skoda  Roomster 1,4 16V Style (inak 3tia Skodovka kt. vlastnim)  + par veci navrch  a  <Everlasting Impression>2013  KIA Sportage 2,0 CVVT AWD AT (SL)  .. ceny si mozes zistit v cennikoch ...

 

a  uz nejaky cas riesim cim nahradim stary Roomster .. cim dalej tym viac to vyzera ze Skodovkou uz asi nie .. ked to takto pojde dalej ....

preto sledujem temy ako Rapid FIII Room2 a pod .........a vyjadrujem sa tu k tomu .... 

 

a ked sme u toho ... 

mna by potom ale  zaujimalo na oplatku  kolko aut si si ty kupil za poslednych 6 rokov  ???
(nepocitam vsak  jazdenie v sluzobakoch .. o ktorych sa tu na fore rad rozpisujes ... lebo to by som tu dal dalsich 5 modelov inych znaciek ... od Skoda, Audi, Seat, Kia a BMW)

 

sorry za OT  .. vdaka Bojlerovi

Editováno: , autor: LUKY-007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíše než světla, madla apod. nesmysli řešil to, že jsem je to asi tři ,čtyři, dny, co jsem  jel s Fabii manželky a pustil jsem si topení . Ze předu to foukalo ale na nohy skoro nic  i když jsem to přepnul. Dal jsem ruku dolu a od středového tunelu šlo jen něco málo teplého vzduchu, nějakou škvírou. Takže po celou cestu jsem vlastně auto od nohou nezahřál. Sice toto patří jinam, ale chci jen tím říci, že tohle je důležitější jak nějaké blbé madla, které se u jiných aut taky moc nemění a i ty světýlka. Bude mě zajímat až toto vyzkoušíte co napíšete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foneticky se ani u některých automobilek nedají, protože se jaksi název mění i třikrát za 12 měsíců. A o tom především psaní "Hjundé" je. Obávám, že seš za kašpara leda tak ty, protože ti to moc nedochází. Jaký je vůbec aktuální název? Pořád Hojandé nebo to zase vrátili na Hjundé, Hjondé nebo úplně nejstarší Hjundaj?

Potrefená husa se ozvala, Hyundai je Hyundai, nějak jsem si nevšimnul, že by zaposledních x desítek let změnily název. A že ty nevíš, proč se změnila výslovnost, je jen tvojí neznalostí, nebo spíš hranou neznalostí.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych spíše než světla, madla apod. nesmysli řešil to, že jsem je to asi tři ,čtyři, dny, co jsem  jel s Fabii manželky a pustil jsem si topení . Ze předu to foukalo ale na nohy skoro nic  i když jsem to přepnul. Dal jsem ruku dolu a od středového tunelu šlo jen něco málo teplého vzduchu, nějakou škvírou. Takže po celou cestu jsem vlastně auto od nohou nezahřál. Sice toto patří jinam, ale chci jen tím říci, že tohle je důležitější jak nějaké blbé madla, které se u jiných aut taky moc nemění a i ty světýlka. Bude mě zajímat až toto vyzkoušíte co napíšete

Speciálně na tuto připomínku jsem dnes projel všechny předváděčky a promiňte, nevím kam všichni strkali pazoury, ale vzduch směřovaný v kombinaci střední ofuky bez skla a dolů vyfukuje dolů hned na hraně palubní desky- cca 5 cm před kastlíkem u spolujezdce a zrcadlově stejné místo u řidiče.. A na střední rychlost větráku to pěkně fičí.

 

Označení výdechů

post-55309-0-66608900-1424093593_thumb.jpost-55309-0-00731400-1424093606_thumb.j

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LUKY007:

 

- pokud si chceš připlatit, tak se nedívej na Škodu, ale VW nebo Audi - Škoda roli premiové značky nikdy nehrála a hrát nebude

- od roku 2011 mám k dispozici služební auto a do doby výměny Roomsteru tím pádem soukromé kupovat nebudeme

- poslední rok jako hlavní používám služební Superb z podpisu, původně jsem měl v roce 2013 objednanou OIII RS, která se ale kvůli odchodu nadřízeného nakonec neodebrala, resp. nestihla vyrobit

- kvůli okolnostem jsem měl postupně přidělených několik aut (a protože autem přečuhuju, tak je občas "dobrovolně" půjčím managementu)

- svoje auto jsem si koupil v roce 2008 a používáme ho jako druhé v rodině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se jen zeptal,líbilo se mi u Fab1 jak měli tyhle věci vychytaný oproti třeba fordu,i ten podvozek byl dobrej.Hlavně nedělej z nedostatku,byť zanedbatelného ,ctnost.

Ajajaj. O ctnosti jsem nepsal, ale alespoň má bulvár o čem psát....

Editováno: , autor: KubinoPv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubino stačilo napsat,že kryt tam není a ne fůru keců,jak to stejně nikomu nevadí,čímž to obhajuješ.Mě se tyhle věci na Škodovkách líbily,to je ta přidaná hodnota.Absencí těchhle věcí se posouvá ke konfekci a splývá z davem.Čitelné přístroje má dneska kde kdo,kvalitní ovladače jakbysmet.A představ si,že jsou i jiná auta s kvalitními sedačkami.Jestli považuješ příspěvky lidí,kteří vidí na nové fabii nedostatky za bulvár,tak to svědčí jen o tvé zaslepenosti a omezeném rozhledu.

Editováno: , autor: standavfr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...