Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Pravda je, že je ten zadek minimálně...ehm... zvláštní. Ne úplně ošklivý, ale jiný. Kdybych na ni měl, tak do ní jdu, jde o zvyk. Teď u mne ale vede Toyota CHR, ta je krásná, ale ta cena taky...:( Budu si muset vsadit lotýnku, třeba vyhraju.

Editováno: , autor: Heini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nové Polo vyzerá naozaj dobre.. ak by ho boli uviedli o rok skôr, nemal by som také jednoduché rozhodovanie pri kúpe nového auta, dosť by ma to lákalo.. :D

Z2gS63ugBEcXlBs8whmdlFG1gk.thumb.jpg.b74a564a3021c1eedc975405581e4eaa.jpg5hyZVYxTaEsYpAqHYk.thumb.jpg.cf8cf9fce74455aee53fa04f7a7f8335.jpg

A navyše aj 1.5TSI 110kW... ale uvidíme ceny, možno sa hneď upokojím. :D

 

http://www.auto.cz/novy-volkswagen-polo-oficialne-vetsi-kabina-nejmodernejsi-technika-107654

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem zvědavej jestli budoucí Fabie dostane alespoň 1.5. Ale obávám se, že to mají v VW Group přesně nalajnovaný kam která značka patří a Škoda bude stále ta motorově nejslabší. Jestli tam narvou i 2.0 TSI tak je to pecka. Jinak i ten kufr je pro fábii smrt, pokud nedostane Combi.

V podstatě pokud nedostane F Combi verzi tak mám F3 jako poslední Fabii a budu muset postoupit někam výš, no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstate generáciami každý model rastie. Možno o 1-2 generácie by bolo ako najvhodnejšiu náhradu za F3 zvoliť Citigo, ak by ho teda neboli zarezali.

 

Tie stredové výduchy sú naozaj dosť nešťastne riešené, na druhú stranu verím, že automatická klíma v Pole bude mať reguláciu intenzity fúkania, ktorá nám v F3 chýba.. a teda to nebude až také hrozné.

Editováno: , autor: brrrrm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...