Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Hm, Logan stával a není to tak dávno, o cca 100.000,- Kč míň. Holt doba levných a jednoduchých  aut, je již zcela pryč, bohužel......

 

PS: Za cenu Loganu v té vyšší výbavě bych se již asi rozmýšlel o koupi Fiatu Tipo sedan, tam ta cena při platbě v hotovosti je skoro stejná a pořád mě  to Tipo připadá jako větší a festovnější auto.  No uvidíme, doposavad Dacia těžila z dobré ceny, teď už se blíží na dostřel zavedeným značkám a tím ta její hlavní výhoda pomalu mizí. 

Editováno: , autor: DušanV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dacia za 300k za mě rozhodně není rozumná volba. To už radši roční Fabku. A i to je kolikrát těžké si obhájit když za 300k koupíte Oktávku ve dvoulitru s rozumným nájezdem. Ano nejsem cílovka Dacie. Prostě dokážu pochopit proč si to někdo koupí, ale sám bych si takovou koupi před sebou neobhájil. Snad se tady na mě nesesype hněv všech milovníků rumunské značky, co v tomto vlákně jsou a že jich je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě už začíná Dacia směřovat mimo svoji cílovou skupinu zákazníků. Ono dost je k tomu nucená legislativou, když Dokker/Lodgy mají nahradit nějakým hybridním rádoby Kodiaqem 😕. Nové Sandero je asi o dost lepší, ale je to prostě jen Sandero a jeho cena tomu už neodpovídá... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já jsem osobně celkem taky Dacii nakloněn, tedy aspoň doposavad ano, s novými cenami a začínajícími tablety, aj. "vymoženostmi" to již tak horké není, nakonec to vidíme třeba i u toho tak oblíbeného Dustera, pokud si ho nakonfiguruji v nějaké té vybavenější verzi, tak nejsem až tak daleko od renomovaných konkurentů a tím se skoro veškerá dřívější výhoda rozplývá, jak pára nad hrncem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně mám Dácii rád, nemám rád jejich vlastníky 😁. Mě je sympatické že se někdo snažil vyrobit auto co si na nic nehraje a nebojí se přiznat "jsem levné auto". Auto pro nenáročné zákazníky kteří od auta vlastně vůbec nic neočekávají, těch je hodně. Případně si prostě víc nemohou dovolit.

Co mě pořád dokola nebaví je diskuse o tom jak za půlku peněz mají 2x lepší auta a každý kdo si nekoupil Dácii je hňup. Pokud mi zákazník Dácie řekne koupil jsem nejlevnější a nejhorší auto protože mi to bohatě stačí a víc nechci, tak stím nemám problém a přijde mi to rozumné, ale to se nestává 😁.

 

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rumun třeba, ale ten jejich holobyt dnes bez rádia i klimy?! Černý nárazníky a doplňky ala hlavně médii vysmívaný F1 Junior bych dokázal odpustit 😂

https://automix.denik.cz/nova-auta/nova-fabia-versus-nejvetsi-konkurenti-jak-si-vede-vuci-sanderu-cliu-a-yarisu-202.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Editováno: , autor: ben06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravdě já už si dnes cestu delší než 10 km v autě bez klimy nedokážu představit.

Nevím jestli je to tím oteplováním nebo tím že jsem zhýčkaný, dal jsem i cestu ve felici v 97 roce a nepamatuji si že by to bylo nějak velké utrpení, které by mi v hlavě utkvělo.

Lonský a předloňský rok docela šel, ale když si vzpomenu na rok 2017 tak mi hučela klima v autě i když zapadlo slunko v létě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...