Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Sice tady se nadává na K/H ale kdo je má tak je velice spokojenej. Třeba segra si do rodiny koupila druhýho H. trotože je léta spokojená s Ceedem. Já mám Soriho 6 let a vše je po 122 000 km původní i brzdy a měnil jsem jen filtry a náplně. Tedy kvalita je potvrzená bohužel někteří to stále nezaregistrovali. Tedy kvalita produkce VW jde dolů a kvalita K/H koncernu se jí minimálně vyrovnala nebo jí i předehnal. Ale jak se zde psalo nyní je šizený vše co se vyrábí kdekoliv a dobrý auta jsou věcí minulosti.

Když jsem kupoval kdysi O1 tak v roce 1999 byl cílový konkurent kvality u Škody Volvo. Nyní jí předhání Hyundai a to o něčem vypovídá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi ty sudy objektivity co přetékají z obou stran a tak by mě zajímalo, odkud přesně máš informaci že Hjundé má nejmodernější továrnu v Evropě (ano, určitě je možné v takové továrně vyrábět nekvalitní auta). Doufám, že to není z podobného zdroje kde se uvádí, že i30 je nadauto, který se "proti malým automobilkám nevyhraňuje" a nebo ten co tvrdí, že z dynamiky nové i20 nám vstanou vlasy na hlavě. Tenhle thread je o konkurenci FIII, což je v případě Hyundai model i20, který se v údajně nejmodernější fabrice v Evropě vyrábět nemůže, protože se vyrábí v Turecku. Takže děkuji, ale nechci.

 

P.S.: Tu spotřebu z podpisu bych si být tebou radši dal pryč, nepůsobí to dobře.

Editováno: , autor: happymaster23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina výrobců(ne-li už všichni) se snaží vyrobit auto co nejlevněji,jde přeci o zisk.Je to tedy jedno pod jakou značkou se to schovává,každý si bude chránit a velebit to své autíko.Mnělo by se porovnávat spíš cena a užitná hodnota auta.Dohady o tom jestli je lepší to či ono jsou o ničem,někomu může sloužit ten samý model dobře a jinému ne,taky je to o tom jak se kdo ke svému autu chová,páč někomu nevydrží aní tank a ten bude nadávat jak je vše nekvalitní,další věcí jsou naše komunikace které stojí za h...o a že odcházejí podvozkové díly to je pak jasný.Další kapitolou jsou ti co si koupí auto bez ohledu na to,k čemu jej vlastně budou používat a to znamená že spokojenost se svým vozem může ovlivnit častečně každý z nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě je rozhodující servis a hlavně aby bylo možno sehnat náhradní díly a nějaké doplňky Zatím jsem ve škodovce neměl problém,co potřebuji seženu. Zkuste to sehnat na Hyundai apod. Navíc Hyundai je komplet na podvozku Kia a to mi stačí. Upřít se jim nedá

vzhled ale o kvalitě se bohužel mluvit nedá. A zkuste něco reklamovat Hyundai, Kia ,pak poznáte co jste si koupili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hkubes: No ohledne nahradnich dilu a reklamaci,

 

Me rekli v autorizovanem servisu u stabilizatoru predni napravy na Fabii 1 (coz byl v podstate spotrebni material), ze dil neni, vubec netusi kdy bude, a ze jestli to potrebuji akutne, ze mam jit do Auto Kelly. Bylo to nekdy pred 5ti lety, kdy F1 nebylo jeste nejake historicke auto. Ostatne neni ani ted.

 

A ted nedavno jsem reklamoval ramecek okolo navigace v O2, objednali postupne 5 novych kusu, vsechny byly spatne (podrene), tak to zkoumali hloubeji a vylezlo z nich, ze mam proste smulu, oficialni stanovisko Skodovky je, ze dodavatel dil neumi lepe vyrobit a pokud bych to chtel hnat do extremu tak bych jim nejspis mohl vratit auto, protoze proste nedokazi zavadu odstranit. Krom toho se to tahlo asi pul roku nez z nich vubec neco vypadlo.

 

To jen tak k dostupnosti nahrandich dilu. :)

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem ako je to s kvalitou teraz ale jazdil som cca 500km na kia sportage rv2010 najazdene 35000(je pravda ze len po meste) ale tak rozhegane auto... skratka des, tesil som sa na moju fabcu rv. 2005 so 150000 kde nic nevrze, vsetko sedi ako ma auto neplava a hlavne nemusim hladat rychlosti saltrpakou a tipovat do ktorej sa trafim, takze od roku 1999 ked som osedlal kiu sephiu nespravili ziaden pokrok v trvacnosti materialov, ta bola tiez ako nova super ale uz po nejakych 50000 km tam vrzalo tam piskalo plavalo a to radenie snad maju horsie len renaulty, o riadeni ani nehovorim, vole jak prasa. Som majitelomF1 rv.2005 s 158000 a F2 rv. 2008 s 125000 nic nevrze nic neklepoce auticka idu ako hodinky (zaklepal som si na drevo) takze dufam ze F3 bude pokracovat v tomto trende. A ako tu niektorim vadia tvrde plasty mne je to jedno na vzhlad jednoduche a pekne a nespavam na nich takze tvrdost materialu mi moze byt ukradnuta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auta hlavně nejezdí ani na tvrdé plasty, ani na všelijaké rozmařilé designové zpracování nebo nejrůznější zbytečné pičičundičky. Auta jezdí hlavně na motor a jeho spotřebu a v tomhle ohledu je škoda prostě oproti konkurenci z východu ve výhodě. A upřímně, koho z nás spotřeba a výkon u auta nezajímá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fufal: Me uprimne spotreba treba vubec nezajima. V rozhodovani pri porizeni auta je asi o 1000% za tebou jmenovanou tvrdosti plastu, designem a temer cimkoliv dalsim. A nemyslim, ze by zrovna ve spotrebe byla Skodovka pred konkurenci z vychodu. Ve vykonu a pruznosti motoru urcite ano, ale ve spotrebe nijak zvlast neexceluje, ale ani neztraci, proste je na tom uplne standardne jako vsichni. Nerikam, ze bych nebyl rad, kdyby muj motor nezral 3 litry na 100, ale rozhodne ne za cenu vselijakych ekosracek typu start/stop/humus ci prehnaneho downsizingu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

P.S.: Tu spotřebu z podpisu bych si být tebou radši dal pryč, nepůsobí to dobře.

 

nemusím si dávat spotřebu pryč... auto má najeto asi 800 km... nebudu tu rozepisovat jak jsem jel ve sněhový kalamitě, pak po městě atd. ono je to jedno.. protože Hyundai je stejně šmejd... ;)

 

vím, že tohle vlákno je o F III... a její konkurenci... 

 

otázkou je, zda Fabia III vůbec nějakou konkurenci má, že jo? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možný, aby byla hezká holka úplně blbá?

 

napsal jsi totální nesmysl... tohle nemůžeš porovnávat... ;) 

 

mraky lidí nadává na kvalitu Hyundai, Kia a já nevím čeho všeho, přitom ty auta nikdy nevyzkoušeli... ale je mi to fuk ,já nikoho nechci přesvědčovat... a nebudu, ať si každej jezdí v čem chce... ;)

 

je absurdní, jak tu někdo oslavuje tvrdé plasty... prostě to co tam Škoda narve, tak to je boží :) :) :)  mě taky tvrdý plasty nevadí, ale měkký jsou prostě lepší... tečka! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodne ma ;) napriklad i20 :) cha chaaaa

ale podle ty jejich reklami ta i20 zadnou konkurenci nema :-) je to asi nejaka samostatna trida, oroste rodinny auto jak rikaji :-) :-)

Precetl jsem si ty komentare na tom Hjondae foru jak jsem nekdo daval odkaz, zlata skodovka, tam jsou na servis snad jen negativni komentare, nechtel bych se celejch 5 let ty jejich zaruky s nima dohadovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hyundai je v reklamě hodně agresivní... to je fakt... pravdou je, že ani i20 ani FIII nejsou rodinný auta... :) na to jsou prostě moc malý... ;)

 

vlastně... jaké parametry by mělo mít "rodinné auto" ??? :)  a nepište, že velký kufr a turbo motor... ;)

 

až pojedu kolem Škodovky, tak se na tu F III musím podívat, jsem docela zvědavý na ten vnitřní prostor... protože máti má třebas F I v combiku a ségra F II hatch... a musím říct, že ta F I je uvnitř větší a pocitově o dost... předpokládám, že F III bude v tomto směru lepší jak F II... uvidím... ;) taky si chci ještě prohlídnout znovu Rapida... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...