Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Me u te ibizy trochu vadi skladba benzinovych motoru. Ten litr mi prijde takovy nevim a u te 1.5 bych vzhledem k tomu, ze to bude uplne novy motor a technologie mel trochu obavy jak bude drzet. Co jsem cetl, tak treba misto vlozek tam maji povlak a kdyz porovnam, jak spolehlive reseni to bylo u 2.5 a 5.0TDI tak nevim nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase trochu k věci. Co vidíte, děti, nového pro Fabiu/Rapid na obrázku? Označte správné odpovědi.

 

Dvouzonový Climatronic

LED světla

indukční dobíjení telefonu

bederní opěrky vpředu

panoramatická střecha

sound system

nový infotainment

osvětlení dolních končetin, výplní dveří a středové konzoly

1.6TDI napříč výkonovými variantami

Asistent pro jízdu v kolonách

Adaptivní tempomat

 

Vcelku zajímavý vstup hlavně pro nadcházející faceliftu Rapidu. No a vzhledem k rozměrovému skoku Ibizy pikantní pozici Rapidu jako modelu "spodního okraje nižší střední", který bude menší než některé "malé" vozy.

 

 

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pujdu proti proudu, ale musim rict, ze Ibiza me osobne zklamala. Myslim tim vnejsim designem. Cekal jsem, nebo spis doufal, v neco "wow". V tomhle vidim jen zmenseninu Leonu, jakkoliv hodnotim Leon jako hezke auto. Wow efekt se proste nedostavil. 

 

O to vic jsem mile prekvapenej z pristrojovky, ta v predchozi Ibize byla dle meho estetickeho citeni vylozene nehezka. BTW, taky vam predel mezi horni a stredni casti pripomina Fiat Stilo? ;)

 

Technicky je to diky MQB A0 pochopitelne krok vpred, o tom neni pochyb. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Interiér až na hranatý sedačky super, vnější design v porovnání s 8 let starým předchozím modelem žádná revoluce. Ale myslím že prostornost díky MQB A0 dá více plusů než samotný vzhled. Za mě zklamání za chybějící stěhovací verzi. 

A teď co nám teda udělají s tím Rapidem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Maverick napsal:

Asi pujdu proti proudu, ale musim rict, ze Ibiza me osobne zklamala. Myslim tim vnejsim designem. Cekal jsem, nebo spis doufal, v neco "wow". V tomhle vidim jen zmenseninu Leonu, jakkoliv hodnotim Leon jako hezke auto. Wow efekt se proste nedostavil. 

 

O to vic jsem mile prekvapenej z pristrojovky, ta v predchozi Ibize byla dle meho estetickeho citeni vylozene nehezka. BTW, taky vam predel mezi horni a stredni casti pripomina Fiat Stilo? ;)

 

Technicky je to diky MQB A0 pochopitelne krok vpred, o tom neni pochyb. 

Tak s tim designem to dnes delaji vsichni, bohuzel.

kodiaq je akorat vyssi superb....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne podobnost vzhledu nevadi. Kdyz je to hezke. A srovnavat vzhled Superbu s Kokodakem? No radsi bez komentare.

 

V konecnem dusledku u nas asi Ibiza (opet) nepujde proti Fabii nijak zvlast aktivne. Uz soucasna byla ve vetsine konfiguraci i pres zastaralost o neco drazsi. Su hodne zvedavy na zive setkani. Podle tiskove zpravy Seatu opravdu konci 1.4TDI a vsechny vykonove varianty budou 1.6TDI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ze ustup od 1.4 TDi maji na svedomi nove metodiky mereni emisi, ktere se blizi. Posledni dobou je vubec cim dal vice videt ustup od downsizingu, ktery byl dusledkem predevsim nesmyslnych metodik mereni na hony vzdalenych realite. 

Netvrdim, ze se budeme hojne vracet k 3.0 V6, ale napriklad litrovym foukanym trivalcum to muze zlomit vaz... ;)

No, zadna skoda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

 

Divam se, ze k Ibiza dostala i tlacitko pro zapnuti/vypnuti parkovacich senzoru a tlacitko pro nastaveni "modu". No a svete div se, vyplne v kufru nejsou plastove. Trochu mne to pripomina prvni generaci Octavie a Fabie - nove platformy a vybavy jako prvni v ramci koncernu.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítko na zapnutí/vypnutí senzorů je myslím u všech koncernových aut co mají senzory vpředu i vzadu. Jen u zadních se aktivují "na zpátečku".

Jinak s těma výbavama a technologiema souhlas, dostává je první. Každopádně mne se tam líbí ta CNG verze, s tou ve Fabii/Rapidu asi počítat nemůžem, platforma asi nedovoluje zástavbu tlakových nádrží... Ale taková Fabia/Ibiza/Polo v kombíku s 1.0TGI by mohl být docela trhák... (aspoň u nás v ČR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tlačítko při předních senzorech je u Fabie taky.

 

Bude záležet na velikosti nádrže. Pokud bude mít jako u Octavie 50 litrů na benzin a jen zlomek na plyn a ještě k tomu menší kufr, tak je to k ničemu. Dojezd 300-500km může být zajímavý ještě u auta do města.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem koupil po pul ročnim maratonu autosalonu KIA Ceed SW Comfort MR2017 skladovku za 290tisic+plna nadrž paliva,7let zaruka Cena super za hotove 1.4cvvt. Měnim za fabia 1.2Tsi(2011) novy motor 2 roky 5X prokousane kabely ale nikde mě auto nechalo.Bude mě smutno po Škoda (FABIA+TURBO) i přes tolik problemu auto je fajn.

Editováno: , autor: Jan tsi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...