Jump to content
Pawouk

FIII vs konkurence

Recommended Posts

208 je v současné generaci asi menší. Navíc spíš jsem to myslel tak, jaká bude cena ve výbavě s tím Matrixem apod. To bych čekal pak něco kolem současného Pola a Fiesty.

Ten displej rádia nízko považuju za pořádný přešlap. Ani celkově se mě nelíbí, ale cílovku to asi najde. 

Ale ty fotky jsou současná Corsa, nevím proč to tam mají, ta má interiér nic moc. Nová už snad bude lepší a hlavně bude mít ty Matrix světla.

• Upvote 1

Má ho tam!

2C349CA4-2834-489A-BFB9-028276A18C4A.thumb.png.47810803635e5bb41582cf4c793b4c14.png

Ikdyž já dement si pletu clio s corsou 🤣

Edited by MilanHos

Tak ty tablety v palubovkach to je opravdu nehezké. 

Ale motory mají Renaulty super. Osobně jsem v roce 2004 koupil nové Twingo a nalital 300tis bez jediného problému. 

Pravda, nebyl to turbomotor. Ale tlachání o tom že turbo nevydrží se jen směju. Jsem z oboru a vím že to není pravda. 

Proč ne? 

Ono je to asi jako s holkama. Každýmu se líbí něco jiného. Mě se koncern zkrátka libi. Když už něco kulatejsiho, tak Baleno. To je po modernizaci fakt moc pěkné! A v té 1.2 to bude super volba. 

Tak jak současné (resp předešlé generace) francouze nemusím, tak od 508 a nyní i 208 vypadají k světu a mají něco do sebe. Akorát snad je to chyba, ale 220 litrů kufr je i na tuto třídu myslím hodně podměrečné...

Tak to už je desingovka pro mladý holky nebo starší dámy na dojíždění po městě. Combi už nemají, zbytek bere universálnější 2008.

Suzuki ne-e? :) Rodiče teď po Citigo půjdou do Balena. Nejdříve jsem byl trochu v rozpacích ale to auto je vážně moc fajn. 

Má jako jedno zmála ještě atmosféru 1.2 bez filtru ne? Kolem komína a vesnic ideál.

Tak jestli ta 2008 bude mít stejnou palubku, ta je pěkná. Na té součastné mi tam nějak nesedí ta chrom u střechy.

Nevím, Opel mi dnes přijde že se hledá a volí cestu největší záchrany. Nelíbí se mi jejich design, ani nenabízí nic, proč si koupit zrovna tuto značku. FIII bych dnes určitě nezvolil, ale Corsu asi taky ne..

Me se zase design oplu celkem líbí. Tady v Británii je to celkem oblíbená značka. Vauxhall se tady dokonce i vyrábí takže je to tady braný jako Anglická značka. 

Narozdíl od některých jiných automobilek si nemůžu vybavit na nějaký typ auta který by vyloženě zmastili. Kadet držák, astra držák. Corsa držák. Snad jen vektra se jim moc nepovedla... 

No nevím, léta jedničkové Vectry a F-kové Astry nebyla zrovna kdoví jaká, zvláště pak diesely (vlastní zkušenost), elektrika, spotřební díly, či nedej bože Polská výběhová druhovýroba Classic..

Nechápej mě zle, já Opely v těch letech měl rád a dnes mi nevoní ani Škodovky, ale realisticky ani ty Opely žádné terno zrovna nikdy nebyly..

Mě se hodně líbí Suzuki Baleno. A teď po faceliftu je fakt moc pěkný. Chtěl jsem kombi takže jsem vloni koupil fabii ale baleno bylo jako druhé v hledáčku. A za dva roky bude opět v první trojce při výběru auta pro ženu. 

Tak momentálně mají motory Opelu docela problém s LSPI, což řeší příchod motorů od PSA. U Opelu je hlavně pěkná výbava, která u jiných konkurentů není dostupná ani v o třídu větších autech (viz. současná Astra a její LED MATRIX, nebo to samé u nové Corsy). Ale uvidíme jak bude nakonec vypadat a jak to bude jezdit a další