Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

tam jsou na servis snad jen negativni komentare

 

A na tomto foru jsou snad i nejake pozitivni komentare na Skoda servis? Kdyz jo, tak mi prosim doporuc nejaky perfektni servis Skoda v Ostrave. Budu ti opravdu vdecny. Uz 15 let ho neuspesne hledam.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F1 i f2 a ted nova je vzadu mala, dat tam dve deti v sedackach a sednout si jeste nekdo pred ne je celkem problem..

Byl jsem se koukat ted na novou a je na tom stejne spatne, ale je to proste maly auto, neda se nic delat. Ale aspon o tom v reklame netvrdi jak je to rodinny, coz o i20 tvrdi.

i20 ma tata, tu predchozi teda a prijde mi tam vzadu teda jeste min mista na sedacky jak v moji fabii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

F1 i f2 a ted nova je vzadu mala, dat tam dve deti v sedackach a sednout si jeste nekdo pred ne je celkem problem..

Byl jsem se koukat ted na novou a je na tom stejne spatne, ale je to proste maly auto, neda se nic delat. Ale aspon o tom v reklame netvrdi jak je to rodinny, coz o i20 tvrdi.

i20 ma tata, tu predchozi teda a prijde mi tam vzadu teda jeste min mista na sedacky jak v moji fabii...

Jedničková Fabie byla v katalozích prezentována jako rodinný vůz - například: "uspokojí svojí velikostí rodiny s dětmi" atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabie nikdy nebyla a nebude rodinne auto.A Fabie 3 už vubec ne,seděl jsem v ni a je to hodně stisněne auto,na šiřku to s přihmouřenim oka jde, ale sedět v zadu je utrpeni,teda pokud nesedi někdo v předu se 150 cm.Ale od toho tu je spousty modelu a značek aby si člověk mohl vybrat.Ja bych ji za ty penize asi nechtěl,pro mne to neni zas takovy zazrak jak bylo mnohymi zdroji prezentovano.Prostě je to třida malych vozu,idealni tak pro 2 lidi do města.

Editováno: , autor: bitttpower
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novinky.cz - Nová Škoda Fabia zvítězila v prestižní anketě časopisu What Car? A kde je to slavné Hjondé?? Asi se stydí před malým sousedem z Boleslavi...

Slavné "Hjondé" i10 porazilo o kategorii níž "Simply Clever" Citigo a "Das auto" VW Up jakbysmet, ve stejné anketě stejného časopisu. Ono se nevyplácí vybírat si jen to, co se zrovna hodí. Těch kategorií je tam víc, objevila se tam i OIII 1.2 TSI, jako vítěz kategorie "Family Car".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...