Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Tady dávám jedno srovnání FIII a Hyundai i20. Ve srovnávači jsem dal proti sobě oba modely, oba v nejvyšší výbavě a s automatem. FIII je na tom sice v duchu reklamy H hůře, co se týká vnitřních a vnějších rozměrů. V případě spotřeby a pružnosti je na tom ale špatně a to nezohledňuji, že má o 2 deci vyšší objem, FIII má zase turbo. Ač se na to snažím nahlížet sebevíc nestraně, stejně z toho mám pocit, že H je jen na ven huj, ale pod kapotou a vlastně celkově jako obvykle je to fuj. Prostě můžu H dávat naděje zleva zprava, stejně mě osobně vždy brutálně zklame :kol-32:

srovnání FIII a Hyundai i20.txt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi by som si pockal na mazdu 2. osobne sa mi viac paci, aj ked cena bude urcite vyssia od fabie. Ale mna fabia nazivo velmi sklamala...mozno by som zaradil aj swift. priestorom mensi, ale vlastnostami a motoricky asi lepsi ako fabia. Zalezi pre koho by bolo auto urcene.

Editováno: , autor: sven01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká papírových parametrů, máš pravdu, je to subjektivní. Co se týká spotřeby, tu mám u vozů koncernu opakovaně odzkoušenou. Dá se jí skutečně dosáhnout. U H nebo K je deklarovaná spotřeba nadnesená a v reálu nedosažitelná, toť zas zkušenost tchána a bráchy, velkých milovníků autoasie. No vždyť už za to taky H schytal. Pružnost jsem srovnával se všemi korejci v rodině a dostali více měně pokaždé nasekáno, ale to nic moc nevypovídá. Pohodlnější mi H/K teda taky nepřišly, ale co do prostoru, tam jim dávám za pravdu, zejména na šířku jsou prostornější.

Editováno: , autor: fufal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý kouzlo spotřeby je taky v pravý noze a já jsem u K pod normovanou spotřebou. To se ale u Škody nikdy nepodaří, stačí porovnat papírové hodnoty a pak reálné zkušenosti. Díky tomu že se řídím pravidlem že objem ničím nenahradíš tak mám tyto velice dobré výsledky spotřeby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celý kouzlo spotřeby je taky v pravý noze a já jsem u K pod normovanou spotřebou. To se ale u Škody nikdy nepodaří, stačí porovnat papírové hodnoty a pak reálné zkušenosti. Díky tomu že se řídím pravidlem že objem ničím nenahradíš tak mám tyto velice dobré výsledky spotřeby.

Blábolíš nesmysly, já jsem u škodovky úplně v pohodě pod normovanou kombinovanou spotřebou. Asi neumíš jezdit. A varuji tě naposled - to svoje SUV necpi pořád do sekce o FIII nabo OIII. Už mě to tady nebaví číst. Odkliď se s tím na nějaké Kia forum nebo do svého vlákna. Nebudu ti to říkat pořád dokola.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...