Přejít na obsah

FIII vs konkurence


Pawouk

Doporučené příspěvky

Víkend snad není dlouhodobá půjčka.

 

Nevim kolik aut kolika značek máš nakoupeno a zkoušeno. Já jsem třeba napříč značkama mohl jet v 95ti procentech případů cca půl hodiny. Dlouhá a dlouhodobá je navíc trochu rozdíl, ale nechcu na tebe klást zbytečně vysoké nároky.

 

Když se budeme bavit o jisté křivácké srajdě, tak tam chlápkovi stačila trochu svižnější projížďka a dál už nenabízel. Je ale pravda, že to bylo v regionu "T" a přijel jsem tam autem začínajícím "3A" s trochu odlišným zaměřením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to jsi měl velkou smůlu že jsi se mohl projet jenom půl hodiny. Poslední dvě kupovaná auta jsme měli půjčené na víkend, nebyl problém.Dlouhá a dlouhodobá je rozdíl, ale tu jsme se bavili o půjčení vozu na víkend, což rozhodně není dlouhodobá půjčka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já problém absolutně nemám, ale ty seš nějaký podrážděný. Dej se do klidu, nebo ti praskne cévka. Pawoukovi se omlouvám za to že jsem zde polemizoval o půjčení vozu na víkend. A půjčení na víkend není dlouhá půjčka

Editováno: , autor: Voice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ja nikdy nepochopim je, proc se tu nekdo raduje z neuspechu Hyundai ci jakekoliv jine konkurence. Cim vice bude uspesna konkurence, tim bude vase modla levnejsi a tim vice se bude muset Skodovka snazit (napr. tim ze nasadi lepsi vybavu atd). Muzete si myslet o Hyundai ci cemkoliv neSkodovackem jen to nejhorsi, ale silna konkurence je to nejlepsi, co muze zaniceneho milovnika Skodovky potkat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ja nikdy nepochopim je, proc se tu nekdo raduje z neuspechu Hyundai ci jakekoliv jine konkurence. Cim vice bude uspesna konkurence, tim bude vase modla levnejsi a tim vice se bude muset Skodovka snazit (napr. tim ze nasadi lepsi vybavu atd). Muzete si myslet o Hyundai ci cemkoliv neSkodovackem jen to nejhorsi, ale silna konkurence je to nejlepsi, co muze zaniceneho milovnika Skodovky potkat.

Taky to nechápu,možná je to tím že si škodovačtí zanícenci nepřipustí že jim konkurence šlape na paty,není problém jakekoliv auto vyrobit,ale problém ho prodat za zajímavou cenu bez nákladnych marketinkových zásahů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ja nikdy nepochopim je, proc se tu nekdo raduje z neuspechu Hyundai ci jakekoliv jine konkurence. Cim vice bude uspesna konkurence, tim bude vase modla levnejsi a tim vice se bude muset Skodovka snazit (napr. tim ze nasadi lepsi vybavu atd). Muzete si myslet o Hyundai ci cemkoliv neSkodovackem jen to nejhorsi, ale silna konkurence je to nejlepsi, co muze zaniceneho milovnika Skodovky potkat. :)

 

nevšiml jsem si, že by se tu někdo radoval z neúspěchu Hyundaie. Pouze jsem linkoval na zkušenosti reálných zájemců o auto a napsal. že to bude mít i20 těžké s takovou zkušeností. Protože vyřvávat, že jsem nejdospělejší rodinný vůz, ve kterém si pak není kam dozadu sednout? Podotýkám, že 185cm není zrovna basketbalová výška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dneska jsem na základě testu výše uvedenýho prolez Hyundai i20 a i Fabia III. Ten test na Hyundaie je hodně zavádějící a třeba místo vzadu bylo u obou značek podobné a s mojí výškou 183 cm bezproblémové. Jinak auta jsou si dost vyrovnaná a jasného vítěze jsem neurčil a to z důvodu jednak krátké exkurze a taky že tyto malá autíčka jdou mimo můj obzor. Ostatně u Škody bych si nevybral nic, nevyrábí to co preferuju a u Hyundai tak v nouzi i55.

Hodnocení prodejce u Škody je lepší, měl aktivní zájem o poskytnutí informací. U Hyundaie jsem si vše prolezl bez asistence, ale to má taky své výhody.

Tedy hlavní parametr srovnání i20 a FIII bude za jakou cenu a s jakou motorizací i výbavou se podaří ukecat prodejce.

Editováno: , autor: wolfspitz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že se krátce vrátím k půjčovnému auta na víkend. O tomhle jsem dosud neměl páru. Potvrdil mi to až tento víkend brácha s půjčeným Yetíkem 2.0 TDI 4x4 z Auto Ševčík Č.B. Rád bych to vyzkoušel, jen nevím, co mám jako prodejci říct za důvod?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou tohle srovnání nemusí být úplně zcestné. Já se třeba rozhodoval mezi OIII Combi 1.2TSI Active a FIII Combi 1.2TSI Style. Oboje za stejnou cenu, OIII holátko, ale velké auto, FIII menší, ale našlapaná výbavou, díky velikosti a váze dynamičtější. Takže proč nesrovnávat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na SK ma Hyundai na i20 uvadzaci bonus - 1000 eur. i20 1,2 62kW Comfort + doplatky ( parkovacie, elektrony, tempomat, winter packet ) a vysledna cena cca 11350 eur, co je hodne zaujimave, som zvedavy aka bude cena za Fabiu a ake zlavy budu davat lebo podobna fabia je asi o 1100 eur drahsia teraz.

Myslim, ze to bude zaujimave...............................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...