Přejít na obsah

Chyba tlaku oleje


Josef Plha

Doporučené příspěvky

Zdravím měl bych prosbu zda někdo neví co s tím a zda je možné ještě dojet do servisu. Ted k věci jedná se o kontrolku tlaku oleje, která se při otočení klíčkem do druhého stupně rozbliká hlásí chybu a at se okamžitě vypne motor, po chvilce zhasne při nastartování se již už nerozsvítí. Neví někdo v čem by mohla být chyba, auto bylo dnes v servise, kde chybu vymazali tak vydrželo to dvě nastartování poté auto stálo asi tři hodiny a hlásí to zase. Prosím o radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kod chyby netuším jen vím že ten automechanik to vymazal, tak jsem ze servisu odjel vše v pohodě poté dojedu domů auto sem nechal chvíli stát a asi po hodině jsem to šel vyzkoušet tak to hlásilo jednou a když jsem klíček vytáhl a zkusil to znova tak to bylo najednou ok. a dnes ráno jsem chtěl odjet a již chybu hlásilo pokaždé zkoušel jsem auto zamknout a znovu odemknout a nic, třikrát pípne a poté zmizí z maxidotu a jeví se to jako by bylo vše OK.  Jinak je to CDAA, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zítra to tam vezu tak potom dám vědět, v servise jinak byla prováděna výměna těsnění někde u chlazení oleje, také nový filtr, Tak si myslím zda náhodou neudělali někde chybu. Jinak s autem jsem dnes najel cca 5km a během jízdy nic, teplota vše se drželo jak má. Jen nechci riskovat zníčení motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...