Přejít na obsah

2DIN multimediální rádio


Doporučené příspěvky

Autorádia Eonon mají Mosfet výstup s označením 4x60W. Je to hudební výkon, nicméně mám origiál Pioneer a yvuk není nijak odlišný. Rádio Eonon je hlasitější. Jinak naprosto normální. Pokud nemá kterékoliv značkové autorádio malé R v kroužku, můžete si být jisti, že je vyrobeno v Číně. Kterákoliv značka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JohanJFV: No prave. Me by zajimalo, co vsechno z takovych tech "integrovanych" funkcni podpouje/nepodporuje.

1. Ovladani z MF volantu

2. Udaje na Maxidotu

3. Funkce Gala - zvysovani a snizovani zvuku dle rychlosti

4. Snizovani a zvysovani urovne podsviceni spolu s ostatnimi tlacitky palubni desky podle krouceni tim ovladacem vlevo pod volantem

5. Podpora originalniho CD menice (kdyz uz v tom aute je...)

Rikam si, ze kdyz uz to nekdo vyrabel tak, aby to melo Skoda loga i podobny design, mohl se zamyslet i nad timhle. Ale jsou to Cinani, takze...

Ja uz jsem skoro rozhodnuty koupit HandsFree Parrot s tim barevnym displejem, protoze mi doda chybejici funkce a zustanou mi tyhle vlastnosti puvodniho radia. Ale kdyby vyse zminene funkce podporoval i tenhle cinskej zazrak, byl bych dost nahnutej.

Bylo by super videt video tohohle radia zamontovanyho uz do Superba a s vyzkousenim vsech tech funkci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

tak pokud už máš multifunkční volant a maxidot tak asi chceš aby fungovalo vše jak má.Teda aspoň za mě to tak je.Jasně pokud by nebylo na výběr tak by se to muselo oželet,ale zaplať pánbůh vždy se našla alternativa téměř na cokoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tam máš ty za rádio? :)

Tak já mám DX,ale reagoval jsem jen na Tvoji otázku co na tom vidíme víš.Samozřejmě tak jak píše majkl.Kdybych to tam neměl tak tam fláknu cokoli,ale jelikož už to tam je tak v případě,že by se mi DX podělalo tak taky budu hledat nejschůdnější alternativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno kluci pouzival jsem jednu dobu autoradio sony a pioneer ke kteremu jsem si dokoupil prevodnik na ovladani pres MF volant ktery ma ve voze. a byla to parada ale pokazde kdyz byla tma me strasne stvalo ze me nesviti horni cast maxidotu coz me deptalo natolik jsem jsem vyhodil neorigo radio a dal si dx zpet na sve misto a k nemu dokoupil vse potrebne coz je dvd prehravac a mp3 prehravac, dvd ma i funkci ovladani pres tlacika navigace takze ja jsem s dx plne spokojen a myslim si ze zadna nahrada ani od zenec ktera dela vyborne audio to nepasuje tak jako zminene dx ktere pasne presne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Já se také přidám. Mám JVC KW-AVX720. Je to samo neorigo. Že mi nejde maxík mě vůvec nesere, nepotřebuju vidět na maxíku, co mi hraje v radiu, když vím, co poslouchám. Jak napsal Superbíček, naco jste všichni tak úchylní na ovládání na volantu a maxidotu - jako by mi to z huby vypadlo. S originálem se to srovnat vůbec nedá - jak funkce, tak kvalita zvuku. Přehraje to absolutně všechno od MP3 až po DVD. Už mám dobastlený sub v kufru a v na jaře budu vyměňovat repro a dodávat zesilovače a tlumit

post-79770-0-53302200-1362926073_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Jo jinak to moje radio stojí kolem 12tis, v CZ se koupit moc nedá a už se dělají novější upgrady. Mám ho z audio fora za 5tis.

Když budete bedlivě sledovat bazar, dá se tam koupit slušná muzika za pusinku a hlavně v dobrém stavu od nadšenců do hudby

http://www.autohificlub.cz/forum/7-bazar-autohifi

Koupil jsem tam třeba i repro Morel Tempo na 2200Kč, které půjdou dopředu do dveří

Zesíky už mám připravené, dohromady to bude 900W R.M.S.(450W SUB, 2x225W dopředu), o víkendu bude tlumení, tak pak udělám vlákno o montáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý den,

 

mám menší problém. Včera mi vykradli auto a odcizili 1din rádio i s rámečkem. 

Rád bych si pořídil nové 2din rádio nejlépe už i s navigací, DVD mechanikou a tak dále. Mám zatím vyhlédnuto toto http://hifiauto.eu/xtrons-td714sgd-p108

Bohužel nevím, zdali mi tam bude pasovat a jestli nebude problém s konektory a tak dále. Chtěl bych poprosit, jestli by jste mi byli schopni ho doporučit, zdali vše sedí a případně se podívat na ten rámeček, co je v balení. Nevím zda-li bude sedět do mého Superba (r.v.2002)

Případně doporučit jiné 2din rádio nejlépe i s rámečkem. 

 

Děkuji,

Phil

 

obr.1 - vykradeno

10556479_4821379470081_68953729511983628

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedět Ti tam určitě bude, bez jakýchkoli úprav - to je odpověď na otázku

Ale rozhodně doporučuji normální renomované značky, vyvarovat se čínám a podným extravagancím (vybíral bych Kenwood,Alpine,Pioneer,JVC,Blaupunkt,Clarion, atd.-prostě značku, o které víš, že existuje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...