Přejít na obsah

2DIN multimediální rádio


Doporučené příspěvky

jo to máš pravdu, mě to sice fungovalo  ale pouze na dvě tlačítka na přepínání skladeb, to jsou tuším ty vlevo na S2 volantu..

 

ale nakonec mi odešlo to radio...a u dalšího jsem to už ani nechtěl protože mi to ani moc nechybelo....

na origo volant z S1 nemám zkušenost.....tam je tuším hlasitost a přepínání stanic radia/ skladeb

 

radio vyndáš jednoduše...

 

sundej krycí dekor rámečku, sundej kryt řadičky, odmontuj poplenik a klimatornic a odmontuj ten černej plastovej nosič radia...

 

pak pomalu vytahuj aby sis neutrhnul konektory ty odpoj a vyndej ho z toho středovýho nosnýho černýho rámu..a je venku...

Editováno: , autor: spacewerk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že si stejně moc nepomůžu,hold to auto nebylo ještě stavěné na tak moderní věci :-D.Kvůli dvoum tlačítkům se do toho pouštět nebudu.Stejně se v tom sám moc nevyznám tak to raději nechám být at neudělám více škody nežli užitku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Žďárec, pořadí mi někdo nějaký 2 DIN radio s navíc do Supa1 2007? Mám tam origo zesik, klidně ho i výměním, jde mi jen o to, abych nemusel tahat novou kabeláž k zesiku, aby melo stejný konektory na připojení radia, popř s redukci, a napájení antény VKV, abych tam nemusel bastlit výhybku na napájení, ovládání volantu klidně ozelim..... Dik, může byt i z alliexpresu....

 

Editováno: , autor: microb
Doplneni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 9. 2017 na 20:44, SUP1 napsal:

Zdar,  v tom případě: nech tam origo. Protože bez tahání nové kabeláže lepší kvality nedocílíš

Ok, ale dx ma hroznej prijem fm... vim, ze skodovka tam davala aktivni anteny..   ale jak zjistim, jestli ji dx napaji? To napaji primo z konektoru na antenu? Nebo tam ma bejt napajeci vyhybka? Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anténa funguje na principu "fantomového napájení". Čili je napájena přímo z kolíku antény, jak píšeš.

Můžeš si zkusit pomoci výměnou antény za jakoukoli se zesilovačem, nebo jinou - s fantomovým napájením

Výměna je ale trochu složitější (stropnice dolů), ale efekt nezaručen.

Anténní přijem je ale ve škodovce na velice dobré úrovni a ani se to moc nerozbíjí

https://www.bmshop.eu/p/antena-stresni-aktivni-se-zesilovacem-60-fantom-napajeni-calearo

 

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš hledat na netu

A pokud nenajdeš, fantomové napájení lze dokoupit za pár Kč

Nebo anténu GPS můžeš koupit zvlášť a schovat někam k palubce (příjmu se bát nemusíš, pokud nebude vyloženě stíněná např.kovem). A tím si ušetříš i protahování kabelů

Možností je dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Chlapáci nedaří se mi zprovoznit zvuk u Supa rok 2007 a má origo zesik. Připojil jsem nové radio ALPINE ICS X7 a na mini iso 20pin jsem koupil potřebnou redukci aby šel zvuk a on stejně nejde. Nevíte proč?

Vše je zapojené jak má být a ta redukce z origo 20ti pin mini iso na normal iso prý musí být aby šel zvuk. On bohužel, ale nejde.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nevyresil si nahodou ten CAN BUS? Všude jsem se zatím dočetl, že u Superba 1 to není možné rozchodit s jiným rádiem. Nemůžu totiž taky rozjet maxidot s cizím rádiem.

Editováno: , autor: Pawouk
Bezprosdtředně předcházející příspěvek se necituje! Citace odstraněna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím 

 

Další problém s hudbou v superbu...... mam autoradio: http://www.2dinradia.cz/eshop/7-quot-dotykove-autoradio-vw-dvd-usb-sd-navi-cz-menu-44.html  

 problém  : z autoradia nevede žadny kablik jsou tam pouze zdiřky pro zapojeni ISO konektoru a chci nějak zapojit zesilovač ale neni tam žadny kablik což znamena ani REMOTE ....zkoušel jsem to napojit na spinané plus od klíčku při zesíleni hudby začne chrčet a jakoby to nedostavalo dost štávy a když to dam na stálé plus tak to jede normalně. 

Ale nechci to davat na stalé plus to bych musel napojit přes nějaky spínač. Chci se zeptat zda se dá napojit někde jinde na plus ktere by nahradilo REMOTE.

 

Díky za odpoved!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den,

 

chtěl bych někoho poprosit o radu jak zapojit repráky u Superbu 1 ročník 2007 2.8V Laurin & Klement. (ve stropě je DVD přehrávač..nevím jestli to má vliv na zapojení).

Měl jsem tam rádio DX a koupil rádio s androidem. Patice pro napájení je ISO (černá) to je ok, ale pro repráky v autě nemám ISO patici (hnědou), ale 3 mini ISO patice žlutá, zeléna a modrá.

Ze zelené nejsou žádné dráty, tak zbývá žlutá a modrá. Žlutá by měla být pro repráky, ale má obsazeno 4 piny a je tam 5 drátů z toho černý a hnědý je v jednom PINu. Jak to zapojit do ISO patice (hnědé) kde je 8 drátů? Dle schématu zapojení žlutého konektorů, zde nejsou zapojeny zadní repro viz obrázek 13.

 

obrázek 1,2 je staré rádio DX

obrázek 3 nové rádio

obrázek 4,5,6,7  mini patice v superbu

obrázek 8 zapojení starého rádia

obrázek 9 zapojení nového rádia

obrázek 10 schéma nového rádia

obrázek 11 ISO koncovka kde do hnědé patice kde je 8 drátů bych potřeboval připojit ty repráky z té žluté mimi patice?

obrázek 12 připojení ISO redukce do nového rádia

obrázek 13 zapojení žluté patice

 

 

Děkuji za radu

 

Vladimír

IMG_20180228_223919.jpg

IMG_20180228_223927.jpg

IMG_20180228_224223.jpg

IMG_20180301_070257.jpg

IMG_20180302_071359.jpg

IMG_20180302_071403.jpg

IMG_20180302_071550.jpg

IMG_20180302_093127.jpg

IMG_20180302_093229.jpg

mové rádio.PNG

IMG_20180302_093337.jpg

IMG_20180302_093340.jpg

post-44886-042747500 1282632212.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chtel jsem se zeptat jak zjistim jaky zvukovy system mam aute? mam supa 1 rok 2007, 2.8V Laurin-Klement ..existuje nejaky prevodnik can bus abych zapojil nove radio a nemusel tahat nove kabely a neprisel tak o zesak ktery je tam take origos zesilovače Harman Becker a radio DX verze B ... nebo kdxby to neslo s tim origo zesakem jestli jsem schopen zachranit funkci ovladani radia volantem. diky za info

Editováno: , autor: vladik1972
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...