Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

Tak nevim co delam spatne.Minuly rok jsem vytvoril radary pres stranku WV a vpohode. Letos nejsem schopny to dat dohromady a ni za nic, Stahnul jsem usekove radary z poi.cz

ve formatu gpx,  a kdyz jsem to udelal pres skoda portal tak mi to hazelo error,a kdyz jsem to udelal pres Wv tak se mi nainstalovaly ,v seznamuy jsem je zaskrtnul ,ale na mape jsem je nevidel. Poradi mi nekdo,pripadne pomuze? Podklady mam, na portalu skody mi je na mape ukazuje ,ale nejsem schopny vygenerovat slozku aby se mi to dobre nainstalovalo.

canvas.png

Editováno: , autor: flope63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to vypada ze nejsem sam kdo ma problemy s radary. Cetl jsem ze je vice lidi kterym to momentalne nefunguje. Muze mi to nekdo potvrdit ,jestli se nekomu podarilo v posledni dobe vytvorit spravne radary na skoda portal nebo WV?

Editováno: , autor: flope63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

flope63: výše v tomto vlákně jsem dával odkaz na stažení radarů (ale jen CZ) připravených přes Škoda portál i přes VW portál pro Wombata, který s tím měl taky problém . Zkus si to stáhnout a nainstalovat. Pokud ti to půjde, tak děláš něco špatně při přípravě dat. Popiš co nejpodrobněji, jak co děláš, případně sem dej link na tvoje zdrojová data a zkusíme přijít na to, co je špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky S.Lopik ,tady jsou moje zdroje  https://www.dropbox.com/s/c62ih5nv154hvax/1 PRUEBA 1.rar?dl=0

 

Zkousel jsem ty tvoje a funguje mi jenom od skody portal. Uvidis jestli najdes problem,protoze pred rokem jsem to delal stejne a fungovalo to ,ale ted ne a ne .

Radary stahuju z ruznych stranek,potom to zkousim dat pres skoda portal ,abych videl kde jsou ty radary. Napriklad radary francie ,ktere stahnu rozdelene podle rychlosti davam dokupy programem poi inspektor,potom to exportuju v asc a to programem poi edit hodim do gpx. Minule bez problemu,letos co jsem se naucil pouzivat skoda portal ,tak to dam do neho abych vedel ze archiv je vporadku ,ze to ukazuje radary jak vidis na obrazku vise a vygeneruji . At to delam pres skodu nebo pres wv nejde to a nejsem sam ,tady ve spanelsku taky pisou na foru ze jim to nejde. Asi delame vsichni nejakou chybu , ale nejsem schopny prijit kde.Kdybys na neco prisel mam tu jeste z minuleho roku radary HR-H-D-PL-A-SK-SLO-I-CZ-CH-BIH tak bychom je tam mohli pridat a lidi muzou mit radary skoro pro celou evropu.Ty moje jsou aktualizovane 2017.Taky jsem zkousel archiv od M_ike a funguje.

Zatim moc dekuji.

Editováno: , autor: flope63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

 

udělal jsem skript na automatické hlídání databáze radarů a následně vytvoření dat pro MMI Škoda (standardně je nutné vše naklikat přes mydestination.skoda-auto.com/POIs) tento skript to udělá všechno sám) a aktuální databáze je dostupná na:

 

https://www.poi-radary.eu/

 

Dejte vědět, co si o tom myslíte :-)

 

Díky.

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

 

co se datumu týče, bude to chyba na tom jejich portále.

 

Zvuky jsou primárně zapnuté.

 

Mi to zvuky dělá.

 

Opravdu to nedělá nic jiného, než že automaticky dělá to co člověk, přes ten portál, takže výstup je stejný, jako bysis to naklikal ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 18. 6. 2017 na 11:49, wombat napsal:

Zdravím,

 

udělal jsem skript na automatické hlídání databáze radarů z POI.cz a následně vytvoření databáze pro MMI Škoda (standardně je nutné vše naklikat přes mydestination.skoda-auto.com/POIs) tento skript to udělá všechno sám) a aktuální databáze je vždy dostupná na:

 

http://tmp.mendrala.eu/skoda/

 

Dejte vědět, co si o tom myslíte :-)

 

Díky.

Ahoj jen pro info stažený rar soubor rozbalím a všecky složky z něj naházet na SD kartu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, může mi někdo poradit. Mám nového amundsena 2/2017 Octavia FL a nedaří se mi tam nahrát ty radary. S výše uvedených příspěvků. Když po rozbalení všechny soubory nakopíruju na USB navi to nevidí. Když tam nakopíruju jen složku Personal POI z těch 3 a textálu tka to navi vydí rozkliknu import z usb a je tam prošedivělí import složek z USB. Složka Personal poi je vidět normálně ,ale nemůžu s ní nic dělat. Kdyžtak bych udělal scany jak to dělám, aby mě někdo řekl kde je problém. Všem moc díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 6. 2017 na 11:49, wombat napsal:

Zdravím,

 

udělal jsem skript na automatické hlídání databáze radarů z POI.cz a následně vytvoření databáze pro MMI Škoda (standardně je nutné vše naklikat přes mydestination.skoda-auto.com/POIs) tento skript to udělá všechno sám) a aktuální databáze je vždy dostupná na:

 

http://tmp.mendrala.eu/skoda/

 

Dejte vědět, co si o tom myslíte :-)

 

Díky.

 

Zdarec,

 

stránka upravena (resp. skript) tak, že je možné vybrat radary, které chcete vygenerovat a ty se online připraví přes ten Škoda portál.

 

Update 27.7.2017

 

- přidána možnost vypnout zvuky

- opravena chyba přehození mobilní/stacionární radary

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...