Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

  • o 5 týdny později...
  • o 2 týdny později...
V 30. 8. 2017 na 19:09, vadraj napsal:

Službu Škoda Connect  mám - na rok.

 

Zkoušel jsem snad všechny možnosti, a pokud to nahraji na SD kartu, tak mi najde nové data, ale skončí to chybou ( viz přílohy) Netuším co dělám špatně. :-(

IMG_4061.JPG

IMG_4062.JPG

IMG_4063.JPG

 

Podaril se uz nekomu import z USB/SD. Online portal je sice reseni, ale nejde tam aktivovat warning na POI. Tyden stary Superb s novym Columbus a uplne stejny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze data nejsou v tomto pripade moc relevantni, udelal jsem si cvicne jednu kategorii s asi 100 body na Skoda portalu, zkousel jsem i vetsi kolekci a porad stejna chyba jako na tech fotkach. Strukturu to najde, tzn ze to projde pres ty vsechny checksumy, import zacne a hned u 0% skoci ta chyba.

Bude je chyba ve fw navigace nebo portal generujuje soubor, ktery ty nove Columbusy neumi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a evidentnte Skoda Online Connect ma rozvnez sve limity v poctu bodu na jednu kategorii, 34tisic bodu to neda:

 

Citovat

 

500

Neočekávaná chyba
Omlouváme se, došlo k chybě a Váš požadavek nemohl být zpracován.
INTERNAL-bcf7eab9-dcff-4cbe-adcd-15202f22879b

 

 
Editováno: , autor: rds76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4. 8. 2017 at 10:56 PM, wombat said:

Přesunuto na https://www.poi-radary.eu/

Nevím jak Vám.. Ale já jen stáhnul ZIP... hodil to na sd kartu.. vložil do columba.. nahrál zvláštní cíle.. pak nastavil aby ty zvláštní cíle ukazoval.. místo CNG stanic které nepotřebuju..a vše funguje jak má. :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...