Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

prosím, jaké typy radarů obsahuje tato databáze ? měl jsem v Amudsenu nainstalované a povolené tyto radary z uvedené stránky. Jel jsem asi 300 km a za za celou cestu mi ukázal jeden jediný radar někde v Plzni, kdy to i zvukově předem signalizovalo, jinak to bylo celou cestu nefunkční, přitom skoro v každé třetí obci svítiliy radary..mám něco špatně ? dík

https://www.poi-radary.eu/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@wombat aha, tak ted už se to začíná vysvětlovat a začínám to chápat..díky za reakce, vidím, že jsi v tomhle odborník..když se podívám na tu trasu, tak je tam skutečně jen jeden..na té mapě jsou velká území, kde není dle mapy nic, ale přitom jsou radary skoro v každé obci..jen na té mé trase je jich možná 5-10..jen odhaduji..a jsou tam už roky, protože tuto trasu jedzím tak 5x ročně už asi 10 let..

jak se ty radary vlastně do té mapy dostávají ? jsem v tomhle laik..:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V té databázi se jedná opravdu jen o radary, za které ti může přijít pozdrav. Jsou to GPS souřadnice daného radaru (a tu mapu jsem udělal jen export pro představu, ať to je zřejmě co kde je). Pokud myslíš opravdu ty info radary, za které ti nic nehrozí, ty se neřeší, pže krom toho, že by to furt pípalo, tak by to bylo stejně k ničemu :-)

 

I kdyby za tebou jeli policajti a ukazalo ti to na tom radaru 85 km/h, stejně ti můžou zkontrolovat max. lékarničku :-)

 

Ale to už jsme odbočili.. ;-)

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, stáhnul jsem si z https://www.poi-radary.eu/ "Vytvořit data na SD/USB" a také "Vytvořit archiv ZIP (GPX)". A chci se zeptat, zda tyto dva archivu v *zip mám rozbalit do rootu SD karty a nahrát do navigace, nejdřív jeden a pak druhý nebo stačí jen jeden z nich a pokud ano, který?

Chtěl bych mít upozorňování i se zvuky.

Mám Superb III.

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky.

Já mám Amundsena, jsem ještě nenapsal.

Takže je nezkušenej se ještě jednou blbě zeptám.

Takže na SD kartě v rootu uvidím tuhle strukturu, viz obrázek. 3 adresáře a jeden *.txt soubor.

To pak vložím v autě do mechaniky na SD kartu na naimportuji? A bude to i se zvuky?

 

Děkuji

poi.png

Editováno: , autor: Alfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, dal jsem to auta a posílám fotky.

Ono to načte, ale nedokončí se to :-( 

Zkoušel jsem to asi 5x.

Mám tam dvě zdířky na SD kartu. V levé mám mapy a do té vpravo jsem to zasunul.

Nevíte co s tím?

Děkuji.

IMG_2705.jpg

IMG_2706.jpg

IMG_2707.jpg

IMG_2708.jpg

Editováno: , autor: Alfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem stažené - ČR, Německo a Rakousko.

Teď se pokouším stáhnout třeba jen ČR a stáhne se mi archiv o velikosti jen 12 kb a to samé, když chci třeba jen Německo.

Ale hlavně, když to chci rozbalit, tak mi to napíše, že to není archiv...

Nejde vytvořit archiv "Vytvořit data na SD/USB".

Zkoušel jsem to i na jiném počítači a to stažení momentálně nefunguje.

 

Editováno: , autor: Alfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, Alfan napsal:

Měl jsem stažené - ČR, Německo a Rakousko.

Teď se pokouším stáhnout třeba jen ČR a stáhne se mi archiv o velikosti jen 12 kb a to samé, když chci třeba jen Německo.

Ale hlavně, když to chci rozbalit, tak mi to napíše, že to není archiv...

Nejde vytvořit archiv "Vytvořit data na SD/USB".

Zkoušel jsem to i na jiném počítači a to stažení momentálně nefunguje.

 

 

Tohle je momentálně opět chyba Škoda portálu přes který se ty data generují.

 

Můžeš vyzkoušet toto? Pouze CZ (varianta SD - aktuální data z 18.8.)

https://poi-radary.eu/52c9803/5329.zip

 

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem to nahrál a funguje to.

Tedy jel jsem trasu, kde zrovna nebyly žádné radary z databáze. Ale kouknul jsem k Praze na mapě a tam se zobrazovaly.

Chápu to dobře, že jsou tam jen radary, ze kterých hrozí pokuta. Že tam nejsou ty, které mají obce, aby člověk snížil rychlost a jsou de facto jen informativní.

A chci se zeptat. To co jsem nahrál jsou radary i se zvukem, předpokládám.

A jak je to nastavené, kolik dopředu to bude pípat, že tam je ten radar? Nebo to musím někde nastavit v Amundsenu? A hlásí to zvukově, i když mám navigaci zobrazenou, ale nemám zadanou konkrétní cestu, ale zvuk bude, když budu přijíždět k radaru. Tedy nebude na naplánované cestě, ale prostě bude podle mapy v "mé" jízdě?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...