Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

Včera jsem to zkusil a v Bílině i v Ústí to upozorní na radar, ale v obou směrech. Když je radar jen v jednom směru, tak to upozorňuje, i když jedu z druhého směru.

Asi to nejde zpřesnit.

Ale spíš se chci zeptat, jestli se dá nějak změnit ten zvuk? Musel jsem si nastavit, že při navigačním hlášení se rádio úplně ztiší, abych to slyšel. Možná jsem měl nastavenou nízkou hlasitost navigačních hlášení. Ale i tak, pokud by se dal nějak nahrát vlastní zvuk na upozornění na radary, bylo by to fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadají, že jsou dobře. Ale nevím, jak se tam nastavuje (jestli to vůbec jde), že měří od toho radaru č. 108097 k tomu radaru č. 108098 = to je ten úsek.

Takže, když přijíždím od Teplic, tak se nejdřív blížím k radaru č. 108098 a v tomto směru (od Teplic) to neměří.

Editováno: , autor: Alfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://poi.cz/index.php?poi=novyz1&akce=newedit&c_idkat=173&t_idzaz=108098

https://poi.cz/index.php?poi=novyz1&akce=newedit&c_idkat=173&t_idzaz=108097

 

Ten první je víc do středu cesty, tak nejspíš proto, posuň si kde víc reálně je a navrhni změnu :-)

 

Až to změní, aktualizujou se data i na poi-radary.eu a provedeš update v navigaci.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to tedy vypadá, že prostě víc než jeden stát to nenahraje.

Je to špatné... To abych měl v autě 4 SD karty a na každé měla jeden stát a vždycky po přejetí hranic tam nahrál ten konkrétní stát.

Nebo nenapadá někoho z vás nějaké jiné řešení? 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 8. 2018 na 14:31, Alfan napsal:

Tak to tedy vypadá, že prostě víc než jeden stát to nenahraje.

Je to špatné... To abych měl v autě 4 SD karty a na každé měla jeden stát a vždycky po přejetí hranic tam nahrál ten konkrétní stát.

Nebo nenapadá někoho z vás nějaké jiné řešení? 

Díky

 

Která kombinace nefunguje, můžeš prosím poslat ten soubor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@rds76

Tak jsem to zkusil. Naimportoval jsem data z www.poi-radary.eu ve formátu "ZIP/GPX". Takže se nahrály všechny 3 země (ČR, NĚMECKO a RAKOUSKO). Ale tento formát nejde se zvukem.

Dobré je, že jsou to jen radary, ze kterých může přijít "pozdrav".

Kdyby se podařilo naimportovat ty radary i ze zvukem z www.poi-radary.eu do té aplikace na tak by to bylo super.

Ale nevím, jak.

Můžete někdo poradit?

Díky.

EDIT

Vyexportoval jsem z poi-radary.eu 5 států ve formátu ZIP/GPX a pak jsem je postupně naimportoval a zadal jsem u zvuků hodnotu "1" a funguje to.

Takže mám jen radary, že kterých může přijít pozdrav... Pokud se nepletu a jak psal @wombat.

Editováno: , autor: Alfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nahrál. Udělal jsem ČR SK AT IT DE a nebyl problém.

Předpokládám, že je to se zvukem, to jsem zatím nezkusil.

Jen kdyby šly třeba vybrat nebo vyměnit ikony.

Přikládám ty ikony, co tady někdo nechal na 6. stránce tohoto tématu. Jsou to 45x45 a pak jsem udělal tu jednu do 39x39.

Já je zkusil přejmenovat podle těch v exportu a nahrát respektive přepsat, ale to se pak nenahrálo, hlásilo to chybu. Přehrával jsem je ve dvou adresářích a měl jsem je 39x39.

Každopádně zatím díky :)

39x39.zip

45x45.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou použité tyto, resp. ta jedna na test. Můžu dát jakoukoliv, ale vzhledem k tomu, že to jsou všechny radary v jednom, tak si vyberte, kterou chcete :-) Ještě může být varianta ikona země.

 

Zvuk je teď zapnutý defaultně.

 

ats.png.4529b1bd9878167f6e00d05bb0a29bb5.png

gatso.png.569dd95904469c9f735644bc6822ffbc.png

mobile.png.bf13f524495f67bc4d51d7a5d015525f.png

specs.png.1dca401757d35ef5f13f5c45cdf98a68.png

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...