Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Prosím o radu.

Po aktualizaci mapových podkladů jsem chtěl udělat i aktulizaci radarů ze stránky https://www.poi-radary.eu/

Vybral jsem pouze CZ a nechal vytvořit data na SD/USB, bohužel aktualizace skončí vždy chybou, viz foto.

Kde dělám chybu?

Před cca rokem s tím problém nebyl a na první pokus mi to radary do navi natáhlo.

1.thumb.jpg.944cdb1e7f2435e6e3d3e50a6919e58c.jpg2.thumb.jpg.db3a3b90786bf26ca48daa3acb039d62.jpg3.thumb.jpg.1f5daa66f05c10e55a3bef94cf6a4f50.jpg4.thumb.jpg.e049cbed66363a620888e6b21db5809d.jpg5.thumb.jpg.91889f85dd65c3556918437c2e5a0c90.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 5. 2018 na 8:54, uziv napsal:

Z údajů na portálu poi.cz jsem dal dohromady nová importní data pro škodováckou navigaci (asi půjde použít i pro VW). Stačí rozbalit na čistou SD kartu (proboha, nemazat tu navigační!) a naimportovat. Jsou tam tři typy radarů: stacionární, úsekové a dopravní úsekové detektory (to jsou takové ty chytré, co měří rychlost, počet aut atd.) a pak ještě hlídané červené na semaforech.

 

U Amundsena použij aktualizaci POI, ne import. V přehledu je pak nutné všechny čtuři kategorie zaškrtnout, aby se zobrazovaly. Některé ikony nejsou v přehledu vidět, ale to nevadí, na mapě jsou OK.

Radary.zip

Asi bude problém někde jinde, pokud použiju data vytvořená nick: uziv

proběhne načtení radarů do navigace úplně v pohodě.

Jen je to stará databáze radarů z 29.4.2018

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, kakamil777 napsal:

Asi bude problém někde jinde, pokud použiju data vytvořená nick: uziv

proběhne načtení radarů do navigace úplně v pohodě.

Jen je to stará databáze radarů z 29.4.2018

 

To jako abych občerstvil data než se rok s rokem sejde? Uvidím, co se dá dělat :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 5. 5. 2018 na 8:54, uziv napsal:

Z údajů na portálu poi.cz jsem dal dohromady nová importní data pro škodováckou navigaci (asi půjde použít i pro VW). Stačí rozbalit na čistou SD kartu (proboha, nemazat tu navigační!) a naimportovat. Jsou tam tři typy radarů: stacionární, úsekové a dopravní úsekové detektory (to jsou takové ty chytré, co měří rychlost, počet aut atd.) a pak ještě hlídané červené na semaforech.

 

U Amundsena použij aktualizaci POI, ne import. V přehledu je pak nutné všechny čtyři kategorie zaškrtnout, aby se zobrazovaly. Některé ikony nejsou v přehledu vidět, ale to nevadí, na mapě jsou OK. A taky je nutné zapnout zvukové upozornění.

 

 

Tak po roce nová aktuální verze :rolleyes:

Radary-2019-04-08.zip

 

EDIT: Pokud je někde shluk radaru, tak se mi zobrazuje jenom první na příjezdu. Dále nahraji opravenou verzi.

Editováno: , autor: uziv
Oprava chybného zobrazení radarů
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 4. 2019 na 21:00, uziv napsal:

Z údajů na portálu poi.cz jsem dal dohromady nová importní data pro škodováckou navigaci (asi půjde použít i pro VW). Stačí rozbalit na čistou SD kartu (proboha, nemazat tu navigační!) a naimportovat. Jsou tam tři typy radarů: stacionární, úsekové a dopravní úsekové detektory (to jsou takové ty chytré, co měří rychlost, počet aut atd.) a pak ještě hlídané červené na semaforech.

 

U Amundsena použij aktualizaci POI, ne import. V přehledu je pak nutné všechny čtyři kategorie zaškrtnout, aby se zobrazovaly. Některé ikony nejsou v přehledu vidět, ale to nevadí, na mapě jsou OK. A taky je nutné zapnout zvukové upozornění.

 

Tak po roce nová aktuální verze :rolleyes:

 

Radary-2019-04-08.zip

 

EDIT: Pokud je někde shluk radarů, tak se mi zobrazuje jenom první na příjezdu. Dále nahraji opravenou verzi.

 

Opravené verze - ve druhé jsou použité ikony podle michala86.

 

Radary-2019-04-12.zip

Radary-2019-04-12-michal86.zip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 4. 2019 na 11:20, wombat napsal:

poi-radary.eu taky z poi.cz (stacionarní, úsekové, červené) každý den se automaticky kontrolují aktualizace a v případě změny se stáhne, takže je to pořád aktuální.

Zdravím, dneska jsem si stáhnul na SD pro Amundsena ČR, A, DE, SL a nemám tam ani kamery v Bílině, co tam byly.

A vidím jen jednu kameru u Teplic a jednu u Ústí. Nevím, kde je problém.

V tom přiloženém souboru ty radary v Bílině byly.

A to je také moje poslední aktualizace, kterou jsem měl. Měl jsem to samé, ale když jsem to nahrál dneska, tak tam ty radary nevidím. ?

Nevím, co dělám špatně.

Prostě jsem to nahrál, to proběhne v pohodě.

Pak si vyberu Zvláštní cíle. Vybral jsem schválně jen ČR. a prostě tam nic nevidím a přitom mi to od Tebe fungovalo dobře. Jen jsem chtěl zaktualizovat ?

2018-09-03_wombat.zip

Verze od "uziv" mi funguje, zobrazují se ikony s radary.

Editováno: , autor: Alfan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...