Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, ze puvodni ikonky co sem pouzival jsou fakt malickaty (58x58) a na novejch navigacich se moc neukazuji.. Udelal jsem je v novem vetsim rozliseni.

K libovolnemu pouziti.

 

img_radar.thumb.png.f62df732b8571e33504e4108b03eb07c.pngimg_usek.thumb.png.985457b7ae74d9fcedd7c6d667566c34.pngimg_semafor.thumb.png.c519cbde358be0789eee69a25218f9f0.png

 

Edit: Skoda-Connect remcal ze 300x300 je moc velky (i kdyz oni maj to same rozliseni..) takze jeste zmensene varianty na 200x200

img_radar_200.png

img_semafor_200.png

img_usek_200.png

Editováno: , autor: M_ike
  • Líbí se mi 1
  • Díky 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by to tak byt.

Nicmene nevim zda je problem v generovani POI skrze updateportal, nebo zda je problem v SD karte, pres kterou jsem aktualizaci POI vzdy provadel.

Novy columbus to proste nechce sezrat. Ikonama to neni, nesezere to ani se staryma.. :( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu poprosit nekoho kdo ma nejnovejsi Columbus (tlacitka jen v levo) aby si zkusil vygenerovat neco pres updateportal a zkusil to nahrat do navigace, zda mu to projde?

 

U mne to pokazde skonci uplne stejne.. Skrze skoda-connect mi to jde, tam ale nelze aktivovat zvukove upozorneni :( 

Je uplne jedno zda je to na SD nebo USB. Extrahovane pres ubuntu/mac/windows, vysledek je vzdy stejny.. Navigace vyhodi hlasku ze doslo k chybe a tlacitka OK a DETAIL .. Obe delaji to same, vyrestartuje se cely columbus (u detailu se zadny detail nevyhodi)..

 

Diky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze... secteno, podtrzeno a potvrzeno:

Updateportal POI (body zajmu) je delany pouze na starsi jednotky nez na ty nove (Amundsen/Columbus).

Pri generovani se spatne pocita checksum a diky tomu navigace pri importu vyhodi chybu a restartuje se a tak furt dokolecka a dokola. Diky tomu ze @wombat pouziva vlastni generovani tak to funguje (za coz diky, usetril si mi praci :))

 

Naprava, zatim v nedohlednu, necekane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 5. 2019 na 11:41, M_ike napsal:

Takze... secteno, podtrzeno a potvrzeno:

Updateportal POI (body zajmu) je delany pouze na starsi jednotky nez na ty nove (Amundsen/Columbus).

Pri generovani se spatne pocita checksum a diky tomu navigace pri importu vyhodi chybu a restartuje se a tak furt dokolecka a dokola. Diky tomu ze @wombat pouziva vlastni generovani tak to funguje (za coz diky, usetril si mi praci :))

 

Naprava, zatim v nedohlednu, necekane..

No ja mam Columbus MiB1 a dnes se cely den potykam tez s problemem, ze data vygenerovana portalem nefungujou. Uz jsem zkusil spoustu kombinaci, oba zdroje SD i USB a pokazde to skonci chybou a restartem. Zdrojova data jsou z www.poi.cz Z informaci tady na foru jsem trochu zmaten. Ktere infotaimenty teda portal Skody umi? Musi byt ikony v jasnem rozliseni? Je omezen pocet POI v tom balicku? Muze byt diakritika nebo ne? Zdrojove soubory musi byt GPX nebo mohou byt i jine formaty?

Editováno: , autor: Jarda81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

V prvni rade dekuji za moznost generovani databaze, wombate.

 

Mam dve otazky:

 

1. lze nastavit pipani jen v pripade prujezdu pres radar (pipa i pri mijeni radaru v centru vesnice, protismeru nebo soubezne komunikaci)

 

2. Nektere pozice nejsou presne a pipaji pozde. Lze nekam hlasit lepsi polohu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

před 11 hodinami, bojler napsal:

Aha, a to pipani?

 

To bude nejspíš chybou těch souřadnic, to už nijak neovlivním, sbírám pouze databáze CZ(poi.cz) zahraniční (některé (SCDB), Chorvatsko (nějaká komunitní) atd. takže tam už jedině spoléhat na správnost.

 

*sry chtěl jsem spojit do jednoho příspěvku, ale nejde už smazat.

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na databazu, lebo na SK tam je ze 14 poloziek a tych radarov tu je urcite viac ako 14 :-). Rakusko tam ma celkom slusne zastupenie. Da sa to SK nejak rozsirit. Kedysi som to robil pre stary Columbus (myslim databazu radarov CZ_SK_HU_AT) ale uz si nepamatam ze ako na to a hlavne ten subor mi nejde nahrat do noveho Columba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...