Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Díky moc @wombat za databázi radarů.

 

Aktuálně nefunguje dobře generování radarů z poi-radary.eu - při zvolení Rakouska se stáhne jen cca 10 kB archiv.

 

Dále při zvolení Maďarska, Slovenska nebo Slovinska se vygeneruje soubor, který nejde importovat do Columbus 8" MIB2.

 

Vyzkoušel jsem kombinaci Česká Republika, Německo, Chorvatsko, Itálie a Polsko a ta se importovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mohl by tu nekdo jasneji shrnout, na kterych rocnicich Mib2 nefunguje zavedeni bodu aktualizaci pres sd kartu ze souboru z poi-radary a musi se vytvorit davka pres stranku SA? Zkousel jsem na Mib2 2017,  jde jen pres SA davku (jinak restart bez aktualizace),  ale timto zpusobem jde aktualne bezchybne jen CR, jinak stranka SA pri snaze o ulozeni opakovane nekolik dni hlasi chybu. Dekuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj, mě se to nepovedlo si tam nahrát svoje POi radary. Myslím tím mobilni, stacionarni, úsekové, semafory. Nevim jak to pojmenovat na kartě, aby to našla navigace. Kdyby se našel někdo, kdo mi třeba na uloz.to nahrál Cr poi radary s těma mobilnima, stacionarnima, semaforama a usekovyma, byl bych moc vděčný. Děkuji 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...