chladic23

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)

84 příspěvků k tomuto tématu

Ta "Zvuková výstraha" je pouze možnost pro data na USB/SD, posílá se to do toho portálu - což normálně funguje .. 

Upraveno uživatelem wombat
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pro pipani je nutne mit MIB2 Amundsen/Columbus.

MIB1 pipat neumi.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mám Columbus v O III FL a nic mi nepípá, přitom v nastavení to mám zapnuté

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Šikovné, teď jsem si to přes ŠkodaConnect, takže až ráno vlezu do laurinky, tak co ještě musím udělat pro import, aby se mě vše aktivně ukazovalo ? Ta zvuková signalizace tedy u nových FL nefunguje ?

Omlouvám se za otázku k importu, ale ještě tuto navigaci nemám příliš prolezlou, auto mám 2 týdny...

Díky @wombat za radarové POI i @Aleš_BX za nápad s on-line přenosem do auta přes Š-Connect :)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

v autě si musíš nastavit konektivitu, psal jsi že máš ve slotu sim, tedy OK, a buď ti to nebídne hned x nových POI online k importu nebo jdi to Škoda Connect a tam to naimporuješ 

pokud si do aplikace Škoda Connec uložíš svůj nový cíl, po zapnutí v autě by ti to mělo hned nabídnout, že je nový cíl k dispozici, pro navigaci potom vybíráš z položky Cíle Online... bohužel cesty k cílům online se neukládají mezi poslední cesty, tgakže pokud na stejné místo jedeš znovu, opět vybrat při zadávání trasy z cílů Online

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Konektivita na palubě je funkční (přes vlastní vyhrazenou data SIM), již jsem si přes Š.Connect vzdáleně z PC doma připravoval nějaké navigační body atd., to jsem zvládl. Radary mám rovněž úspěšně vyexportované přes Š.Connect vzdáleně z PC, takže v Columbovi jen v navigaci jít někam do nastavení POI a tam mě to nabídne import, OK? Nebo v Š.Connect  rozhraní na palubě, rozumím správně?

Jinak trochu nerozumím obchodní politice Škody (jak jsem spolu řešili po telefonu), kdy mě nezpřístupnili veškeré Š.Connect  vzdálené funkce, neb jsem si nepřiplatil jejich konektivitu (eSIM), ale to trochu nechápu, když mám svou vlastní placenou konektivitu v autě i bez smartphone, právě přes vlastní vyhrazenou datovou SIMku, kterou mám právě pro Š.Connect na palubě (a zůstává v infotainmentu i po odchodu a uzamčení auta) -  nechápu, proč není využitelná pro další vzdálené Š.Connect funkce, jako je ovládání NT, zjištění statusu vozidla atd. Přičemž některé věci jako jsou právě navigační záležitosti (vzdálený export POI apod...) funkční jsou. To je nějaký takový podivný přístup, jako by si Škoda nenechala platit jen za tu konektivitu v nějaké eSIM, ale i za to, že můžete v autě dálkově zapnout NT apod.... Ale asi jim nechodí konektivita v zamčeném autě přes vyhrazenou data SIM ve slotu, a chodí jim to jen přes tu jejich integrovanou eSIM někde v jednotce této funkce... V tom bude možná kámen úrazu, byť nevím proč, vypadá to jako nedotažené...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

POI Radary 1.8 update.

1) CZ radary se berou opět z poi.cz, pže poiplaza se málo aktualizuje a nereagovali na opravy.

2) nyní se generuje vlastní GPX soubor, takže teoreticky ti co s tím měli problém, můžete zkusit, jestli už vám to nepůjde (USB/SD verze přes portál)

Díky za feedback.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ale v nastaveni to prave je (tedy u FL) ale nefunguje to...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Potvrzuji, že s těmi AT a DE radary je asi nějaký problém. Když jsem instaloval jen CZ+PL+SK tak bez problémů. Když jsem dal všechno tak se to asi na 43% sekne. Nepomohlo ani odebrání DE mobilních radarů (asi 14000 položek). Takže jsem nakonec taky zůstal taky jen u CZ+PL+SK.

Pro info: Je potřeba instalovat přes  přes "Aktualizovat moje zvláštní cíle.." a ne "Importovat cíle...". To jsem dělal dlouho já a samozřejmě to nešlo :rolleyes:

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Podobné příspěvky

• Od adam.holan
      Koupím navigaci Columbus RNS-510 do mé Octavie II. Původní navigace mi byla odcizena. Díky
    • Od Ladis1979
      Ahoj, 
      Mám Superb III r.v.06/2016, infortainment Canton, bez Škoda Connect, a rád bych si nahrál radary jako POI. Zkoušel jsem to podle návodu zde:
      Ale nejde mi to nahrát ani přes "Vytvořit data na USB/SD", ani přes "Vytvořit archiv ZIP (GPX)."
      https://www.poi-radary.eu/
      Když to zkouším přes Vytvořit data na USB/SD, načte se mi v autě z USB celá ta adresářová struktura, ale tlačítko "Importovat všechny vizitky..."  zůstává stále šedivé, ať procházím adresáře jak chci. Poradí mi někdo prosím?
      Díky
    • Od Baggy1010
      Škoda Octávia RS 2.0TDI

Cena: 189.000Kč
      Najeto 199.900Km
      10/2007
      Černá metalíza
      Nafta/diesel
      Manuál
      Sportovní hatchback
      1968ccm
      125KW/170koní
      2 majitel

Ve velmi dobrém stavu, nekuřák, tankování paliva Shell V Power, oleje Castrol Magnatec, pravidelné servisy se záznamy v servisní knížce, dělány rozvody při 120.000Km, pravidelná výměna pilových a palivových filtrů, sportovní trysky, kompletně vyměněná hlava motoru, výměna brzdových destiček, STK platná do 5/2018, 2 x sada originálních litých kol se zimními a letními pneu, sportovní sedadla,

Výbava:

6 rychlostních stupňů, 8x airbag, ABS, aut. klimatizace, AUX, centrál dálkový, deaktivace airbagu spolujezdce, dělená zadní sedadla, Columbus navigace, DVD přehrávač, dvouzónová klimatizace, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, indikátor parkování, klimatizovaná přihrádka, kožená sedadla, kožené čalounění, 2 páry originálních litých kol, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, originál autorádio, ostřikovače světlometů, otáčkoměr, palubní počítač, pevná střecha, plní 'EURO IV', posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), přední světla LED, repro, senzor světel, senzor tlaku v pneumatikách, sportovní sedadla, stabilizace podvozku (ESP), tempomat, tónovaná skla, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, xenonové světlomety, zadní stěrač, multifunkční volant, servisní knížka

Dolňková výbava:

2 x sada originálních litých kol se zimními a letními pneu, sportovní sedadla,