Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

Mě to nejde rozbalit. Pokud stáhnu přes modrý políčko "Vytvořit archiv ZIP (GPX)" tak není problém s rozbalením, pokud ale stáhnu přes "Vytvořit data na SD/USB", tak nejde .zip soubor rozbalit. Napíše mi to chybu archivu.

Když jsem stahoval posledně (cca v prosinci), tak bylo pod "Vytvořit archiv ZIP (GPX)" několik položek (stacionární radar, radar na semaforu, přenosnej radar a úsekovej radar), nyní je tam pouze jedna položka a k ní ikonka radaru. Došlo k nějaký změně nebo se mi to jen nestáhnulo celý? Chtěl jsem si radary aktualizovat, ale zatím tedy zůstávám u prosincový verze, která je perfektně funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, dlouho jim to nefungovalo. Takže opět problém na straně Škody.

 

P.S. četl jsem to v rychlosti, takže druhá část odpovědi.. jak říkáš třeba od prosince, se ty radary sjednocují do jednoho souboru tzn. soubor CZ.gpx obsahuje stacionární, úsekové, semafory v jednom souboru.

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Z údajů na portálu poi.cz jsem dal dohromady nová importní data pro škodováckou navigaci (asi půjde použít i pro VW). Stačí rozbalit na čistou SD kartu (proboha, nemazat tu navigační!) a naimportovat. Jsou tam tři typy radarů: stacionární, úsekové a dopravní úsekové detektory (to jsou takové ty chytré, co měří rychlost, počet aut atd.) a pak ještě hlídané červené na semaforech.

 

U Amundsena použij aktualizaci POI, ne import. V přehledu je pak nutné všechny čtuři kategorie zaškrtnout, aby se zobrazovaly. Některé ikony nejsou v přehledu vidět, ale to nevadí, na mapě jsou OK.

Radary.zip

  • Líbí se mi 2
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro přehlednost tématu bych doporučil zakladateli vlákna, resp. tématu pravidelnou aktualizaci a všechny relevantní informace hned v prvním příspěvku vlákna, je to tak zvykem i na jiných diskuzních fórech, což toto forum nějak stále míjelo. 

 

Btw. mě se to dodnes rovněž nepodařilo zprovoznit, šel jsem cestou vzdáleného on-line přenosu přes Škoda Connect (kde mě jinak perfektně např. fungují přenosy nových cílů), také bych rád přivítal nějaký souhrnný a aktualizovaný postup, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 5. 2018 na 8:54, uziv napsal:

Z údajů na portálu poi.cz jsem dal dohromady nová importní data pro škodováckou navigaci (asi půjde použít i pro VW). Stačí rozbalit na čistou SD kartu (proboha, nemazat tu navigační!) a naimportovat. Jsou tam tři typy radarů: stacionární, úsekové a dopravní úsekové detektory (to jsou takové ty chytré, co měří rychlost, počet aut atd.) a pak ještě hlídané červené na semaforech.



 

U Amundsena použij aktualizaci POI, ne import. V přehledu je pak nutné všechny čtuři kategorie zaškrtnout, aby se zobrazovaly. Některé ikony nejsou v přehledu vidět, ale to nevadí, na mapě jsou OK.

Radary.zip

Tohle mi konečně funguje, díky.

Každopádně pokud jsem to delal pres mydestination.skoda-auto neukazovalo to ikonky.

 

EDIT tak jsem dnes jel podle navigace a radary ani tuk :-(

 

Editováno: , autor: axicom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[mention=99491]uziv[/mention]

 

Radary jsem rozbalil na prázdnou SD kartu a vložil do Amundsena. Poté jsem skrze “správu paměti” vybral možnost “aktualizovat pomocí SD/USB” a data se nahrály. Ve zvláštních cílech vše zaškrtnuto a na mapě se radary zobrazují.

 

Zvukové upozornění (pípnutí) vyzkouším v nejbližší době, ale jelikož jsem žádnou zvukovou volbu nepotvrzoval (nevím kde, projel jsem celé nastavení), počítám s tím, že tahle fce mi fungovat nebude. Auto OIII FL Amundsen MIB2.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...