Přejít na obsah

Import POI do navigace Columbus - radary ČR (nebo jakékoliv jiné)


Doporučené příspěvky

V 28. 5. 2018 na 15:32, axicom napsal:

Pokud by někdo chtěl vyzkoušet, jsou tam radary z poi.cz, zvukové upozornění 200m a nové ikonky 44*40.


 


 

MWSnap013.jpg


 

Radary_636630236153211942.zip

 Zkusil jsem RADARY - fungují - SUPER!!!!

Radary jsem nahrál na SD kartu a použil jsem “správu paměti” vybral možnost “aktualizovat pomocí SD/USB” a data se nahrály.

Radary tam byly, ale zmizely mé "zvláštní cíle".:(

Po opětovném nahrátí mých zvláštních cílů pomocí - online (ŠKODA CONECT) - zase zmizí radary.:(

Jak to udělat, aby tam zůstaly mé zvláštní cíle a ktomu se přidaly "RADARY"? Nebo naopak to už je jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo ale jak:o aby tam zůstaly upozornění v již vytvořených radarech od AXICOM.

Pokud tam budu dávat jen soubory (GPX nebo CSV ) tak je to dobrý, ale nevím jakým způsobem sloučit soubory (GPX nebo CSV ) a již vytvořené RADARY od AXICOM  a nebo např. radary rakouska z POI-RADARY.EU:huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

poi-radary.eu

 

1) automaticky aktualizuje radary z poi.cz (stacionární, úsekové, semafory) poté sloučí do jednoho souboru

2) zahraniční - využívá volné zdroje z netu, které se aktualizují několikrát měsíčně

 

Vše je plně automatizované.

 

 

tzn. pokud si vybereš Českou republiku a Rakousko, tak budeš mít to co chceš.

 

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne se mi podarilo nahrat vlastni kolekci bodu vcetne upozornovani (6 kategorii a cca 50tisic bodu) z usb do Columbus 9.2"

maly dotaz: po nahrani se pod tlacitkem vlastni cile (krom tech 3 predvolenych) objevi menu "moje zvlastni cile'. Zajimave kdyz to otevru se nabidnou uplne vsechny krom tech mych. Mate to taky tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
V 2. 6. 2018 na 9:11, wombat napsal:

Ahoj,

 

poi-radary.eu

 

1) automaticky aktualizuje radary z poi.cz (stacionární, úsekové, semafory) poté sloučí do jednoho souboru

2) zahraniční - využívá volné zdroje z netu, které se aktualizují několikrát měsíčně

 

Vše je plně automatizované.

 

 

tzn. pokud si vybereš Českou republiku a Rakousko, tak budeš mít to co chceš.

 

Ahoj

tak jsem vybral na poi-radary.eu ČR a  Rakousko (začátkem června tam ještě bylo) zaškrtnul audio alert, po stažení poslal do Škoda connect a v autě jsem zaškrtnul jak radary ČR i A tak i zvukové upozornění.

Při cestě do Chorvatska u nás a ani v Rakousku žádné zvukové upozornění :( , přitom ikony radarů jsou na mapě tak jak mají být.

Udělal jsem někde chybu ? Proč není funkční zvukové upozornění?

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvukové oznámení je pouze v případě volby "Data na SD/USB" kdy to vytvoří formát pro MMI auta. Předpokládám, že do Škoda Connect si importoval pouze GPX body, což je v podstatě pouze datábaze souřadnic daných radarů..

Editováno: , autor: wombat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak si niekto chce naimportovat radary prvy krat, tak sa mu tam aj tie stare data z AT a SK zidu...

neviem ako AT, no na SK nam za posledne roky aj tak nic nepribudlo (nastastie, lebo urcite snahy pred poslednymi volbami boli)

zatial som cez skoda connect nahodil z poi.cz slovenske a ceske radary, no najradsej by som pridal aj AT a DE + zvuk... 

Editováno: , autor: PistaTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...