Přejít na obsah

Stěrače


jakubfotbal

Doporučené příspěvky

Já měním jen gumičky a plus minus jednou za dva roky celé stěrače.

Teď jsem dal Valeo, ale nic moc, možná proto, že někde dlouho ležely ve skladě a gumičky už jsou ztvrdlé.

Bylo by dobré, kdyby na stěrače povinně dávali datum výroby, protože pětiletá skladovka stojí za pěkný velký h...o a jsou to vyhozený prachy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Supe, naprostý souhlas, sám jsem se takto napálil a koupil jsem drahé od Bosche a byla to hrůza a tak ze vzteku a částečně i z nutnosti jsem v rychlosti koupil nějaké no name Čínu a ty byly v pohodě dvě sezony. Přesně tak, ty drahé leží kdovíjak dlouho ve kšeftě a jsou v podstatě k tomu velkýmu ho.nu!!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Okej, chlapi, jaké jsou tedy délky jednotlivých stěračů? 530+530 nebo 530+500? Teď bych měl mět podle OBček sadu 530+530, ale zaměnit nejdou - ten řidičův mi začal totiž srašně kurevsky stírat, tak jsem ho chtěl vyměnit za spolujezdcův, ale tam nepasuje, protože je moc dlouhý (takže mám asi 530+500).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám třeba 2x 530 ale na každém je úchyt trochu jinde, čili nejdou zaměnit, pak lehve přesahujou, ten úchyt je asi o 2cm jinde, teda pokud jde o flat, když jsem jednou koupil 2x 530 řidičuv, tak jsem vyměnil u řidiče celý a u spolujezdce jsem musel vyměnit pouze gumičku

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...