Přejít na obsah

Nefunguju dialkove ovladace META


Hawran

Doporučené příspěvky

Cau resim problem s dalkovym ovladacem u sve octy.Mam jen jeden ovladac a ten uz je takovej nejakej ze mam starch ze jednoho dne prijdu a neotevru auto.Jelikoz dalkove ovladace k memu alarmu se uz neprodavaji a firma ktera sidli v Italii zde uz zadnou pobocku co by je prodavala nema nebo ji kazdopadne nemuzu najit tak jsem premyslel o koupi jakehokoliv ovladace co me padne do ruky ale nejsem si jist zda li pujde naprogramovat na stavajici alarm ???? tak diky za odpovedi :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš na mysli Italskou fa.META tak ta tady zastoupení nemá.Jestli řešíš nové DO mrkni na www.rakso.cz hodně lidí na fóru to doporučuje a chválí sám sem si objednal vystřelovácí klíče s DO.

Presne tak Meta.a fungovalo by to dobre s alarmem nasel jsem na http://www.rakso.cz/detail/dalkove-ovladan...lovaci-klice-1/ ale nevim zda me to bude spravne fungovat s alarmem a s tema motorkama co mam nainstalovany ve dverich a jeste to dotahovani oken proste aby to vsechno fungovalo jak ma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co nikdo nic ??? :( uz jsem z toho zoufalej ,....

je to bohužel tak, META už tu zastoupení nemá, tudíž sehnat cokoliv je problém, já jsme v poslední době dvě mety vykuchával z obdobného důvodu. Pokud by jsi měl ale opravdu velký zájem, mohl bych ti ten ovladač sehnat přes známého v Itálii, snad by mi pomohl. Jde o to, jestli se ten ovladač ještě vůbec dělá.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co nikdo nic ??? :( uz jsem z toho zoufalej ,....

je to bohužel tak, META už tu zastoupení nemá, tudíž sehnat cokoliv je problém, já jsme v poslední době dvě měty vykuchával z obdobného důvodu. Pokud by jsi měl ale opravdu velký zájem, mohl bych ti ten ovladač sehnat přes známého v Itálii, snad by mi pomohl. Jde o to, jestli se ten ovladač ještě vůbec dělá.

Tak jak píše rolbar asi bych to neřešil demontoval bych to a dal nové DO je toho na trhu ažaž stačí si přečíst pár příspěvků a hned budeš vědět co je dobré a co né tady na fóru je spoust machrů co stím mají zkušenosti a rádi ti poradí.V dnešní době se to skoro všechno dělá univerzální takže to umí pracovat tak jak má se vším nebo aspoň v dost případech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš na mysli Italskou fa.META tak ta tady zastoupení nemá.Jestli řešíš nové DO mrkni na www.rakso.cz hodně lidí na fóru to doporučuje a chválí sám sem si objednal vystřelovácí klíče s DO.

Presne tak Meta.a fungovalo by to dobre s alarmem nasel jsem na http://www.rakso.cz/detail/dalkove-ovladan...lovaci-klice-1/ ale nevim zda me to bude spravne fungovat s alarmem a s tema motorkama co mam nainstalovany ve dverich a jeste to dotahovani oken proste aby to vsechno fungovalo jak ma :)

CAU. pozri si stranku: www.setech.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co nikdo nic ??? :( uz jsem z toho zoufalej ,....

je to bohužel tak, META už tu zastoupení nemá, tudíž sehnat cokoliv je problém, já jsme v poslední době dvě mety vykuchával z obdobného důvodu. Pokud by jsi měl ale opravdu velký zájem, mohl bych ti ten ovladač sehnat přes známého v Itálii, snad by mi pomohl. Jde o to, jestli se ten ovladač ještě vůbec dělá.

Bouzel to tak je dnes sem objezdil snad kazdej servis a vsude me rekli to samy ,... v Italii mam taky znamyho ale rikal ze uz se to ani nevyrabi ,... takze jedina moznost demontaz!!a muze me teda nejakej machrporadit ? ;) abych nemusel hledat ,... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem taky sháněl jak udělat druhý dálkový ovladač k META SYSTEM alarmu, v Praze 6 je specializovaná prodejna, kde se sežene vše! Zde je kontakt...

http://katalog.atlas.cz/detail/1455304-cas...d-centrala.aspx

Díky za snahu ale včera jsem se nas.... :aggressive: a koupil jsem nový alarm. Jelikož jsem se 20min dobýval do auta běhal okolo auta s ovladačem a nemoh to zaboha otevřít tak jsem učinil takto nakonec se to teda podařilo ale byla to fuška ,.... nestalo se to poprvé takjsem učinil takto,... ale ještě jednou díky :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak jsem asi taky rozloučil s dálkovým ovládáním, minulý týden se mi nepovedlo napoprvé otevřít auto, asi až na 10 pokus, tak jsem koupil baterky a týden dobrý! Včera auto otevřu, a už jsem ho nezavřel, tak jsem znovu koupil baterky a auto zamkl, po dvou hodinách jsem ho ale napoprvé už neodemkl! Nevím asi už je ovladač unavený!? V pondělí jedu do C.A.Systemu aby se na to koukly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj všem. prosím o radu mám auto škoda octavia 1,9 Tdi rv. 98. a občas mi nejde dalkové ovladaní- pouze central - je to od META SYSTEM - krabicka dalkace hranata pouze s jednim na 3rozpulenym tlacitkem. Auto jsem uz takhle koupil s touto vadou.Baterky ok :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. prosím o radu mám auto škoda octavia 1,9 Tdi rv. 98. a občas mi nejde dalkové ovladaní- pouze central - je to od META SYSTEM - krabicka dalkace hranata pouze s jednim na 3rozpulenym tlacitkem. Auto jsem uz takhle koupil s touto vadou.Baterky ok :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar,

presne tuto chybu som mal aj ja. Bol to domontovany alaram napojeny na originalny cental (Opel Astra). Niekedy som pri aute stal aj 10 minut a do zblbnutia stlacal ovladac az kym alarm prijal kod a auto sa odomklo. Teda fungovalo to uplne nahodne a baterky v ovladacoch boli nove!

Alarm som vymontoval a dal do servisu. V servise povedali, ze je OK. Tak som to dal naspat a ono sa to ako keby same opravilo. Myslim, ze to este obcas neslo na prvy krat, ale to sa uz dalo prezit.

Vysledok:

pre mna bol cely alrarm velkou nahadou a aj ked neverim, ze sa veci opravia sami, toto bol jeden z prikladov!

Asi by som to dal na preskusanie do servisu. Mozno sa to "opravi" ako mne.

Vela stastia.

Marian.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem. prosím o radu mám auto škoda octavia 1,9 Tdi rv. 98. a občas mi nejde dalkové ovladaní- pouze central - je to od META SYSTEM - krabicka dalkace hranata pouze s jednim na 3rozpulenym tlacitkem. Auto jsem uz takhle koupil s touto vadou.Baterky ok :):)

Ahoj, teď jsem zrovna odpovídal vede ve foru: Tady je kopie:

Tak měl jsem podobný problém s Meta systémem! A už je z auta venku! Jednotka příjmu je v té krabičce co jsi našel, to je celý alarm! V servisu v Crášťanech mi řekli, že pokud je to montovaný alarm z továrny (Škoda - Auto) je to neopravitelné, ta přijímací jednotka je na přání Škodovky zalitá do plastu a nejde rozebrat, pokud je alarm montovaný dodatečně, lze ho opravit! Po několika neúspěšných odemknutí auta jsem alarm vyhodil! A šel tam nový! S dálkovým startem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Ahoj všem. prosím o radu mám auto škoda octavia 1,9 Tdi rv. 98. a občas mi nejde dalkové ovladaní- pouze central - je to od META SYSTEM - krabicka dalkace hranata pouze s jednim na 3rozpulenym tlacitkem. Auto jsem uz takhle koupil s touto vadou.Baterky ok :):)

asi je to uz pozde. Mam stejny DO jako ty, ja s nim problem nemam, ale v servisu, kde mi opravovali auto s tim problem maji. Jejich elektrikar mi sdelil, ze je problem v tom ovladaci, ve kterem je poskozen tistak. Na jejich radu si necham u meta systemu vymenit DO ovladac a melo by to bejt pak v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi je to uz pozde. Mam stejny DO jako ty, ja s nim problem nemam, ale v servisu, kde mi opravovali auto s tim problem maji. Jejich elektrikar mi sdelil, ze je problem v tom ovladaci, ve kterem je poskozen tistak. Na jejich radu si necham u meta systemu vymenit DO ovladac a melo by to bejt pak v pohode.

Čus pozdě ještě není prosím tě kde sídli ta firma co ti to opravila.Dík za informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja to vyhodil z oka. Koupil jiny, tenhle se podomacku neda nakodovat - musi se poslat do firmy a tam to udelaji - ale musis poslat i druhy dalkac - pokud nemas musis poslat i celou jednotku. Tak jsem se na to vyprdl a koupil neco noveho co si sam doma naucim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdar,mam v octavii r.v. 99 META system a dva dialkove,jeden prestal fungovat,baterka ok,signal vysiela...Uz raz som mal ten problem a v jednom servise mi ich zosynchronizovali.Robili to tak aby som to nevidel,je tam nejaky postup stlacania...Ziadny iny zasah v aute nerobili..Viete niekto ten postup????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Taky jsem mel Meta a obe dalkace ko, takze poslat do servisu Meta a myslim cena kolem 300kc.

Pokud by me odesel jen jeden ovladac tak se to da sesynchronizovat, ale pokud ko oba tak to jde na opravu tedy na napojeni na pristroj a pod, ale postup nikdo nezdeli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze uz mi to povedali v servise aky je postup.S dialkovym ktore funguje stlacit 8x otovorit/zavriet cize spolu 16 x.Potom prestane reagovat,a treba stlacit to co nefungovalo,a cakat 30 sec.Potom zas to co funguje a potom druhe a uz by malo ist. Vyskusal som to ,funguje to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...