Přejít na obsah

Zelene podsvicena poloha parkovacek ovladace svetel


Sir Jim

Doporučené příspěvky

Potrebuju poradit, mam tyden nove auto a uz od zacatku me stve vyrazne zelene podsvicena kontrolka parkovacek na ovladaci svetel. Ostatni polhy zari tlumene ale zrovna parkovacky zari vyraznou zelenou, nechapu proc, v noci se mi to svetlo odrazi na okenku a hrozne to rozptyluje.

Nevim jestli je to normalni nebo mi to ma neco rict, v navodu jsme nic nenasel a sviti to porad stejne at to prepnu kam chci. Nekdo nevi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzdyt mi to sviti do xichtu primo i odrazem v okne, navic presne v miste kde prez to okno koukam do zrcatka.

 

Asi nemáš řádně seřízenou přední sedačku  :kol-138: Já to při pohledu do venkovního zrcátka prakticky nevnímám, a když se na to zaměří,. vidím tu kontrolku na ráměčku zrcátka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím priznať, že sa to v tom zrkadielku naozaj odráža, ale akosi som to prestal vnímať. Zrejme je to dosť závislé od výšky šoféra :) a polohe jeho očí. Čierna fixka ale nie je až také beznádejné riešenie. Rozhodne však nepoužiteľné na vonkajšom štítku. Tú vysokosvietivú LEDku treba skrotiť priamo vo vnútri prepínača. Demontáž je pomerne jednoduchá, úprava triviálna a výsledok zaručený. Chce to len trochu obyčajnej zručnosti...

 

Trochu inšpirácie http://www.skodaoctavia.cz/skoda-octavia/prepinac-svetel-zmena-podsviceni

 

Nie som si istý či by ma toto vyfarbičkovanie bavilo (mám na mysli ten postup, čo je popisovaný na priloženom linku a čo urobí z toho prepínača niečo čo sa silne podobá na ovládač na veži z roku 1990), predsa len sa píše rok 2014, ale myslím, že začiernenie tej LEDky by som vpohode, a myslím, že aj s patričným nadšením, zveril mojej 8 ročnej princezničke :)

 

Osobne by sa mi páčilo jemné biele podsvietenie, v duchu podsvietenia prístrojovky, ale to je už iný level a hóóóódne roboty, do čoho sa mi pravdu povediac ani nechce.

 

post-90717-0-28276200-1417473282_thumb.j

Editováno: , autor: architect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak definitivne vyreseno celkem elegantne

Obnasi to rozebrat vypinac ( opravdu jednoduche dle navodu vyse) a vyndat svetlovodivy plast co privadi vice svetla prave pod kontrolku parkovacek

Vysledek je paradni, kontrolka stale sviti hezky zelene ale cca s polovicni intenzitou. Tedy na 100% spokojenost

Nic se nezacernuje a ten kousek plastu lze kdykoli dat zpet

Timto dekuji hlavne architectovi za dobre nakopniti spravny smerem

Pripadnym zajemcum pomuze tehle par fotek

post-90154-0-37457700-1417555160_thumb.j

post-90154-0-28124000-1417555200_thumb.j

post-90154-0-51339800-1417555234_thumb.j

post-90154-0-70938000-1417555258_thumb.j

post-90154-0-73054100-1417555283_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...