Přejít na obsah

Mlžení předních světlometů


LKOII

Doporučené příspěvky

V 14. 6. 2022 na 14:18, MarekSi napsal:

Stretol sa už niekto s týmto? Svetlo sa mi nerosilo len zrazu stekanec a kalužka vody. Nikde nie je poškodené ani prasknuté. 

20220605_203349.jpg

20220605_203352.jpg

vyriešil si to nejako? ja práve riešim niečo podobné len v menšom rozsahu. ide o pravé svetlo. Som objednaný do servisu, vraj to musia rozobrať a pozrieť či nieje svetlo prasknuté a až následne sa bude riešiť či to bude na záruku vymenené...

je potrebné dávať dolu nárazník pri demontáži?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to si dopadol super. Ja idem na budúci týždeň do servisu, uvidím ako pochodím. Popravde v servise sa k výmene stavali neurčito a moc sa im to asi nechce riešiť. Pri bližšom skúmaní som našiel miernu prasklinu v svetle, aj keď netuším ako tam vznikla keďže s auto nič nebolo - žiadna kolízia ani nič podobné. Uvidíme či to bude aj v obale alebo to je prasklina iba vnútri

IMG_2389.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otvor kapotu a pozri sa na to tesnenie svetla. Mne bolo vidno ako voda stekala zvrchu po tej chrómovej časti čočky až dole, presne ako tebe. Inak výmena svetla prebehla až na druhýkrát. To nové malo cez čočku vnútri riadny škrabanec, prišli sme na to, až keď sa nahodilo svetlo. Škodovka uznala aj to. Inak po výmene svetla vidím rozdiel v mieste svietenia ten pozičnej LEDky čo sa používa na mestský režim. Predtým mi svietili obidve rovnako vysoko, teraz na vymenenom svetle tá statická LEDka svieti vyššie ako na pravom. Nedá sa to nijako nastaviť. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...