Přejít na obsah

Mlžení předních světlometů


LKOII

Doporučené příspěvky

Caute, neviete nahodou, kde ma bixenonove svetlo vedenie vzduchu pre odvetravanie? Ak nejake ma. Nasiel som odvetravaciu trubicku ako samostatny diel, ale nevsimol som si ju na svetle. Zarosilo sa mi svetlo, vysusil som ho fenom, ale chcel by som tu trubicku skontrolovat a pripadne precistit, lebo na svetle nemam ziadne znamky poskodenia. Dakujem

 

https://www.skoda-diely.sk/nahradny-diel/5e0941131-rurka-odvetrania-skoda-30625.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
před 6 minutami, Bubaq napsal:

Ono to ale ničemu reálně nevadí. Stává se mi při mytí, když je vhodné počasí, ale neřeším to.

Ale jo, na funkci to asi nemá vliv. Ale když se podívám, že světlo u spolujezdce je ok (suché) a u řidiče taková "prasárna", tak mě to u auta s danou cenovkou dost se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

V únoru 2021 jsem koupil O3 COMBI FL 2017 - stála v bazaru a byla ve sněhu pár týdnů možná měsíců na Vysočině.

 

Když jsem auto kupoval mělo zamlžené přední světla. Pak jsem parkoval venku, ale pod střechou. Během týdne - dvou se ty zamlžené světla odpařila a za půl roku co jsem auto měl už se to nevrátilo. Dle mě to dělá prostě ta zima a sníh na světlech, jak byli světla dlouhodobě zasněžené a v ledu tak se prostě zamlžili.

Editováno: , autor: ryzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 4 měsíce později...

Dela to hlavne kdyz auto stoji venku, je chladno cca pod 13 stupnu a vyjede se nekam se zapnutyma svetlama hlavnima pak prijedes a je to tam mlzna cara prez denni sviceni nekdy az cely roh na vnitrni strane svetel. Skusil jsem dat do svetel ze zadu vedle objimky vysouseci pytlicky tak uvidim. Ale irituje mne to jak nevim co teda, normalne se stydim jezdit...S3 LaK 2018. Resim to kdyz nepomuzou sacky tak skusim vyvrtat tu pomocnou dirku podle tpi skody s tim labyrintem.

Editováno: , autor: JSvoboda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim chces rict, ze vsichni mame popraskany tmel kolem svetel?  Teda ti komu se to mlzi?  Jenze ono se to mlzi i u novych aut a i u jinych znacek... A tezko nove auto ma popraskany tesneni... spis nejake nedostatecne odvetravani. Myslim u tech kteri maji jen mlhu dole prez denni sviceni... U stekani a kapek je to jasne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Materiál ktorým to lepia nepopraská nikdy je to butyl -kaučkové trvale plastické lepidlo Orgavyl. Mal som rozlepené obe svetlá kvoli výmene nových plexi a na spojoch po rozlepení boli vidiťelné defekty kadial sa do svetiel dostal aj prach a špina o vlhkosti nehovorím,obidve sa rosili.Po výmene mi vznikla medzi sklom a telom svetlometu trochu širšia špára ktoru som vyplnil transp. slikonom a je s tým pokoj a je jedno ako je von.Je to choroba aj u podstatne drahších aut ako Škoda napr. minule BMW 5 rok stare obe svetla v hajzlu fuj...

Editováno: , autor: marian.marcin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Teď při kódování, mi svítily jen led pásky na predfl. Dole světlo u led zamlžené. Je to normální chování v tomhle počasí.

Dělal jsem dřív v MB a tam byl přípis na vložení pytlíku s pohlcovačem vlhkosti, jako jsou u sušeného masa, bot apod. Takže tolik ke spravování u Škodovky a u prémie, je to všude stejný šunt. Jako bývalý servisní technik bych mohl vyprávět ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...