Přejít na obsah

Držák telefonu


Tragedie_v_JZD

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

S odstupem měsíce můžu zhodnotit Magic Cube. Velká spokojenost. Kostka je malá, lesklá, elegantní (moje je černá, ale existuje i bílá), otočná, takže jde snadno nastavit uhel. Perfektně drží jak sama na palubce, tak mobil (a to mám 5"). Za jízdy se mobil ani nehne, až mě to překvapilo. Nechávám jí na stálo přilepenou a hrozně mě baví, jak se všichni ptají co to je. Rozhodně doporučuju. Na přání můžu dodat foto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já s odstupem času mohu doporučit pouze tento....

 

Mám ho a je super, drží jak kráva i Lumia 640XL v horizontální podobě se neklepe apod. Akorát člověk přijde o jeden výdech, ale pro člověka co to použije pouze při navigaci - ideální...

 

http://www.aliexpress.com/item/universal-car-holder-for-Mobile-phone-GPS-car-bracket-stents-support-holder-stand-trestle-Black-color/32362614603.html

 

 

Koln G21 je na hovno, nedrží na palubce a zanechá kolečko. Na sklo jsou dobrý, ale brání ve výhledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ja to vyresil takhle. Na palubku jsem nalepil podlozku, musel jsem ji trochu ohnout (pomoci fenu). Na Aliexpressu jsem asi za 140Kc koupil drzak. Shanel jsem nejakej jednoduchej, zadnou obludu. Telefon v tom drzi dobre...

post-83777-0-87049600-1456768755_thumb.j

Editováno: , autor: vlakras
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

já s odstupem času mohu doporučit pouze tento....

 

Mám ho a je super, drží jak kráva i Lumia 640XL v horizontální podobě se neklepe apod. Akorát člověk přijde o jeden výdech, ale pro člověka co to použije pouze při navigaci - ideální...

 

http://www.aliexpress.com/item/universal-car-holder-for-Mobile-phone-GPS-car-bracket-stents-support-holder-stand-trestle-Black-color/32362614603.html

 

 

Koln G21 je na hovno, nedrží na palubce a zanechá kolečko. Na sklo jsou dobrý, ale brání ve výhledu.

Muzes to prosim vyfotit jak to vypada v realu v Rapidu? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem spise z hlediska urovni oci :) A urcite to ma taky vyhodu v tom, ze je to bliz. Kdyz to mam na skle, tak se musim predklanet, kdyz chci neco zmenit.

 

Rypicong: A jakym zpusobem ten mobil drzi mezi tema packama? Cim jsou pritahovany k sobe? Nejaky magnet, pruzina? Nebo se to nejak zacvakava?

 

Aaa uz asi vim.. tim koleckem vzadu se to asi utahne a az pak se to da do te mrizky?

Editováno: , autor: SkodaRapid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolečko vzadu slouží na pootáčení těch pacek / kleští - jestli chceš telefon na výšku nebo na šířku, nebo šikmo.

 

Packy se jednoduše roztahují na péro, konce jsou gumové, telefon neponičí...

 

Jinak ten na magnet mi nepřijde 2x dobrý, musíš mít něco nalepený na telefonu a nevim, jestli je dobré mít telefon pod nějakým silnějším magnetem...

Editováno: , autor: Rypicong
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to mam konkretne pod krytom na telefon platna je asi milimeter cize nic skoro nevyduva ... to ci magnet moze nieco znicit neviem hmmm dufam ze nie ..nabijacku mam nato normalne zapojenu ale mahnet je na tej gumennej podlozke dost pevny cize nic samovolne sa nehybe ani nekruti .. ako to polozis tak to drzi .. aspon telefon table som neskusal :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A topení vám nevadí? :D Např při navigaci ten smartphone dost maká a topí, zezadu se teplo neodvádí, páč je připláclej k držáku, a ještě k tomu přes něj v zimě fouká horký topení... Osobně vyzkoušeno

 

Já jen že co se týká aut je to tu samej puntičkář, ale dávat takhle zabrat mobilu, to nikomu nevadí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...