Přejít na obsah

Zadní ostřikovač


o3viki

Doporučené příspěvky

Nene, u kombíku je snad ostřikovač vždy u brzdového světla tzn nahoře. Nebo? Jako nějak extrémě mi to nevadí. Jen že u FII do ostřikovalo, teď je to něco mezi. Ale pokud to tak má být jak píše LukasCZE tak no problém. Hlavně že přední stěrače makají jak mají. :-)

Editováno: , autor: o3viki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, u kombíku je snad ostřikovač vždy u brzdového světla tzn nahoře. Nebo? Jako nějak extrémě mi to nevadí. Jen že u FII do ostřikovalo, teď je to něco mezi. Ale pokud to tak má být jak píše LukasCZE tak no problém. Hlavně že přední stěrače makají jak mají. :-)

Ty nevíš, kde máš vzadu ostřikovač? :kol-28:

 

ty máš,ale výhodu,že ti voda vyteká zvrchu ...horšie to má o3viki ...do kopca voda tiecť nebude  :kol-28:

Tak toto jsem nějak nepochopil, mám za to, že má trysku ve třetím brzdovém světle, nebo snad ne? Dívám se totiž na ni v Etce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 roky později...

Ahoj, neřešil jste někdo zadní ostřikovač? nestríká mi voda že zadního ostřikovače. Po zapnutí páčky hučí (asi čerpadlo) ale voda vzadu nestříká. Napadá vás kde by mohla být chyba? Jestli mám rozebrat zadní dveře nebo se kouknout po vedení hadice od nádržky?

 

Díky

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...