Přejít na obsah

Životnost motoru 1.6 TDI


Doporučené příspěvky

Ahoj nenašel jsem to tady a docela mě tohleto zajímá :) co myslíte kolik vydrží novodobý nafťák 1.6 TDI CR? Vím že kurvítko DPF odejde kolem 300 000 km i po dvou vyprání do věčných lovišť .. ale zajímá mě jestli ten motor vydrží ještě více? V práci máme octávu 1.6 TDI CR ale ta nemá ještě ani 100 000km takže nemám s čím porovnávat. Navíc ty auta tam nikdo nešetří takže i 1.9 TDI PD s 230 000 jezdí hůře než jiné 1.9 TDI .. hlavně je utahaná a žere oleje po litrech ..

 

Ta 1.6 mě zajímá mimo jiné taky protože jí vlastním a počítám že bych s ní chtěl ještě nějakých 8-10 let jezdit a s mým nájezdem kolem 30 000/rok .. Chtěl bych najezdit tak 400 000 bez rýpání do motoru .. typu prasklého bloku aj. - se vstřikováním jsem se smířil že tolik km prostě nesnese a spojka taktéž.. u turba se budu modlit :)

 

Motor šetřím, turbo dochlazuju a za studena jej neženu :)

 

Jen známým se nedávno u Kie rozpůlil motor s nájezdem přes 300 000km  ta abych nedopadl stejně..

 

1.4 MPI jezdila dobře do 239 000 .. pak bylo něco špatně v motoru tak šla dále.. kdoví kolik km měla skutečně chudák holka..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímto novým typem motoru najet přes 300 tis. km není zas tak špatné, máš asi veliká očekávání v dnešní době úspor a obrovského tlaku na produktivitu. Je pravda, že dříve jsi mohl od TDI čekat přes půl mio, ale taky sis to zaplatil v pořizovací ceně, koukni kolik to stojí dnes. Takže asi tak, pokud se tyto motory přehoupnou bez problémů přes 300 tak za mě dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě koupil naftu z důvodu aby mi déle sloužila .. vím že jsem raději měl jít do 1.9 TDI PD ale tahle 1.6 má opravdu pravé km .. takže jsem šel do ní než nějakou stočenou 1.9 .. doporučovali mě ji i lidé na fóru :) mavíc fabka s 1.9 TDI není moc k mání :/ jsem s ní spokojen jen ať jezdí .. :/ a rozvody dělám povině až v 210 000 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 4 rokoch mám momentálne 203 000 km. 

 

Rozvody menené pri cca 197 000 km, nakoľko už hučali kladky.

Inak bolo menené palivové čerpadlo, kompresor klimatizácie a EGR ventil.

 

Čo sa týka kultúry chodu, tak tá je subjektívne lepšia ako u novej 1.6TDI čo máme doma tiež vo F2 (8/2014 momentálne okolo 14 000 km). V staršej Fábii isto z vnútra menej počuť motor a celkovo má krajší zvuk.

 

Po stránke výkonu sa nedá poznať rozdiel. Keď sme skúšali obe autá na "šprintoch" vedľa seba na letisku, tak jediné čo robilo rozdiely bol ľudský faktor.

 

Čo sa týka životnosti, tak v otcovej firme mali všetci tie 1.6TDI, keď sa predávali všetky mali cez 200 000 km za 4 roky a so žiadnou nebol nejaký väčší problém (najväčšie asi s tou mojou :D).

 

Či to prežije 300 000Km? Nevidím dôvod prečo nie, je to motor kt. sa dáva od Fábie cez Oktávky až po Suberby a Passaty. Keby že tie motory nefungujú, už by sa dávno do týchto aut nedávali..

Editováno: , autor: Lordiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vôbec netuším, nakoľko to riešil otec keď to auto mal ako firemné a on s týmito vecami vôbec neprichádzal do styku. Jednoducho odniesol auto do servisu, dostal náhradné a len si prišiel po opravené :). Všetko ostatné riešil VW Finančné služby cez kt. bolo auto v operatívnom leasingu.

 

Ale viem že dlho nevedeli v servise prísť na to, čo je s tým za problém. Motor padal do núdzového režimu a nevedeli prečo. Prv si mysleli že je problém v elektrike tak riešili elektriku. Keď to nepomohlo tak skúmali turbo, DPF a ďalšie veci. Až po nejakých 3-4 "sedeniach"  v servise zistili že to bolo EGR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem už při koupi koukal tak mám v servisce zadaný pevný interval výměny oleje.. takže 15 000 km nebo rok dodržuju. Vodní pumpa ani nevím kde tady u toho motoru je :/ A jezdí stále do servisu autorizovaného od novoty .. Já jej koupil až s 90 000km najetými.

 

Lordíkove vlákno o autě pořád zkoumám a pročítám od začátku :) Docela mě potěšilo že jsi ani po 200 000 nepoznal ztrátu výkonu a nesetkal se s většimi problémy ..

 

Jinak momentálně od srpna najeto nějakých 13 000 km - jedna výměna oleje a za pár tisíc i servisní prohlídka. Jinak jen liju naftu a vypaluju DPF :) a olej neubývá.. Trochu se mě zdá že se třese volant na volnoběh ale jsou to takové jemné vibrace že to přisuzuju naftovému motoru a jeho chodu. Jdou cítit jen pokud se drží ruce na volantu .. Možná jsem tomu z počátku trochu pomohl když jsem prvních pár stovek km jezdil podle toho slavného rádce řazení.. dostal jsem se k 3,9L na 100 ale asi jsem tomu motůrku spíš uškodil :D

 

Ale děkuji za postřehy a rady. Aspoň budu klidně spát že jsem konečně nekoupil zle a nenechal se ojebat :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak, ešte som zabudol napísať:


Čo sa týka oleja tak ten neubúda vôbec, menený pravidelne každých 15 000 km (nová Fábia má už 30 000 interval, ale tiež sa bude meniť pre istotu každých 15)


Čo sa týka spotreby tak nová žerie podľa palubáku trošku menej, takto večer v zime, sa na novej dá ísť po okreskách aj na 3.6-3.7 l a netreba sa nejako extra snažiť.


 


Ja mám teraz dlhodobý priemer nejakých 4,9l. Cez týždeň sa pohybujem len krátke trasy po meste a potom na víkend chodievam 280km cestu dom, kde mám tak 100-120 km diaľnicu (130, tempomat, kopec-nekopoec) a zvyšok normálne cesty v dosť hustej premávke. V priemere túto trasu robím za 4.5L/100km a dlhodobý priemer mi zvyšuje len to mesto.


Editováno: , autor: Lordiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Osobně nevidím jediný důvod proč by neměl vydržet samotný motor 500tis. moje má najeto teď 200tis vše krom egr ventilu a spotřebáku původni. Rozvody budu dělat ted až se mi přihlasí olej počítám 205-210tis. Prostě se to udělá najednou. Chtel jsem přejít na kratší olejový interval. Ale ve Škodovce mi to rozmluvili, že to nemá cenu. Teď i ve Světě motoru byl článek kde rozebrali Octavku po půl milionu do šroubku. Motor 2.0 TDI PD minimálni opotřebení. Se servisním intervalem cca 25tis. Takže bych byl v klidu a nebál se toho. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V době šetření na všem možném i na pitomé žárovce nemůžeš věřit že výrobce neušetří na motoru .. Já osobně doufám že tentokrát mě tohleto autí vydrží do 350 000 km a ne že se ho zbavím o 100 000 dříve :)

 

Koukal jsem na novou fabii která mě opravdu vzhledově hodně přitáhla .. jenže ty motory a to jak každý říká že je čím dál více vidět kde se všude šetří mě odrazuje více a více od škodovky .. asi za těch 8let kdy plánuju další auto škoda nebude .. je to škoda ale nehodlám jezdit v 1 válci :) asi půjdu do japonce kde ty válce motoru jen tak nemizí ..

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím si, ze by šlo o unikat. Dost oktavek a i Fabii je brutálně stoceno a není vyjinla, ze auto ma na tachometru 200tis reálné 400 a víc. Asi bych nebyl tak skeptickej a těm motorům víc věřil.

věř tomu že šlo, konkrétně o tomhle dvoulitru je v sekci Octavia II téma, které má asi 80 stránek nářků majitelů. Doporučuju ti si toto forum trochu pročíst, případně dej hledat termíny "prasklá hlava", "vyběhlá ojnice" či "přeskočený řetěz" a uděláš si obrázek, jak je to se současnou úrovní strojírenské výroby. S tím stáčením máš samozřejmě pravdu, ale ne každému typu motoru ja dáno, aby se dožil tohoto zacházení :-) Teď mě z hlavy nenapadá, jestli se ve škodávkách dá v současné době najít nějaký obdobný držák jako byl např. diesel 1,9 66 kw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

1.6 TDi 77KW za 3 mesice 6 let a najeto 283 000km.

Koupena jako 4letka letka z operaku LeasePlan. Dle SPZ konkretne Metrostav 200 000km najeto, servisky jen SKODA servis.

 

Ac se rika ze jsou to vylitane vraky tak zatim bez problemu !!! Vymeneny jen rozvody s olejem pokracuji v 30 000km intervalu a serviskach. Obcas jde ztuha 3jka asi uz ozvejkany synchrony. Zavada a to jen nepodstatna - obcas se rozblikalo zhaveni - vymenen svazek kabelu (1000kc) k cidlu teploty paliva. Po rozvodech 197km/h na rovine tj presne co ma v TP vic ani tuk. Spotreba s lehkou nohou ke/i pod 4 ale tu uz daaaavno nemam takze 4,8 a predni pneu odepesane po 15 000km a zadky maj 6mm :unsure: Tankovani v CR a SK Benzina Verva/Tesco Diesel Plus. Rakousko samoobsluzky Avanti.

Planuji si ji jeste rok nechat tj s 350 000 ji pak poslat dal....

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to si taky myslim... Jako z Acek jen 4 letku s puvodem CR a serviskou = operak. Na strankach LeasePlanu maji jen lezaky... Po tech lepsich autech hned skoci ruzni prekupnici a bazary co se zameruji na auta z operaku. Moje je z AutaNej Ostrava malinkaty bazar na operaky.

 

Ve Skode ti ukazi cely vypis vsech ukonu vc vyrobnich cisel dilu co tam davali. Maji to vse v online databazi. Takze si klidne zjistit co bylo meneno a co te pripadne ceka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...