Přejít na obsah

Střešní nosič (combi)


MichalV123

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

příčníky z Lidlu - léty prověřená kvalita - cena kolem osmi stovek a tím pádem tak nelákají zloděje, takže se dají na autě nechat i přes noc - což je pro mě jako obyvatele velkoměsta vlastnost k nezaplacení :-)  Akorát je tuším mají jen jednou do roka.

Editováno: , autor: Wittmann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

V televizi běží reklama, v které jezdí bílá Fabia kombi se stříbrným střešním nosičem.

Dá se u nás objednat stříbrný střešní nosič (bez panoramatického střešního okna)?

V ceníku jsem našel jen černý nosič a v reklamě je stříbrný...

Neví někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ČR nejde objednat. :(

 

A náhodou v té položce "ColourConcept ve stříbrné / bílé barvě" se to neskrývá? Nevím, co to totiž je.

Jestli ten nosič nejde objednat ve stříbrné barvě, tak bych si tu fabii nikdy nekoupil.

Černý nosič na bílé barvě je jak pěst na oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No rozhoduji se mezi Thule (vzhledově super) a mezi Hakrem (cenově super)

 

Které příčníky od Thule máš ve výběru? Já se rozhoduji mezi WingBar Edge http://www.thule.com/cs-cz/cz/products/carriers-and-racks/roof-racks/complete-all-in-one-racks/thule-wingbar-edge-9584-_-958400

a WingBar s upínači 757 nebo 775 http://www.thule.com/cs-cz/cz/products/carriers-and-racks/roof-racks/load-carrier-feet/thule-rapid-system-775-_-775000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A náhodou v té položce "ColourConcept ve stříbrné / bílé barvě" se to neskrývá? Nevím, co to totiž je.

Jestli ten nosič nejde objednat ve stříbrné barvě, tak bych si tu fabii nikdy nekoupil.

Černý nosič na bílé barvě je jak pěst na oko.

me se treba prave ty cerne libej na te bile, je to pekny kontrast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priznam se, ze ja jsem si je tam dal "pro jistotu":) Kola stejne vetsinou budu vozit na kouly. Nikdy clovek nevi co tam bude chtit pridelat. Tak ze proto je tam mam treba ja... Dalsi vec je, ze vzhledove mi to auto prislo hezci (tohle je ale vec nazoru a vkusu:)).

Přesně, kombík bez hagusů je takovej divnej :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když nejdou objednat stříbrné nosiče, tak pak už jedině uvažovat o šedé metalíze "šedá metal" a pak by ten černý nosič k tomu šel.

Ale stejně nejpěknější barva auta je bílá. Pak ale nesmí ta bílá barva s ničím kontrastovat. Jako např. s černou střechou, zatmavenými skly, černým nosičem apod.

Mám pocit, že lidé, kteří určují konfigurace aut estetice nerozumí.

Např. Golf variant se nabízel standardně s černým nosičem a za příplatek se stříbrným nosičem. Volbu nechávali na zákazníkovi. Schválně píšu v minulém čase. Protože od 1.9.2014 je už povinně pouze ten stříbrný nosič. Což není ideální zase v případě, že si chce zákazník koupit tmavší odstín barvy laku, protože k tmavšímu odstínu laku zase pasuje černý nosič.

Může mi někdo vysvětlit, proč distributoři dělají omezující konfigurace?

Hlavně, že je tam škrabka.

Editováno: , autor: karlozs
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak sjem psal, zalezi na kazdem, nekdo rad kontrast, at to auto trosku vynikne, nekdo radsi decentni barvy a at to lepe ladi. V tom pripade by sis ale nemohl ani vzit verzi style, protoze mas zatmavene predni svetla a nemohl si vzit sunset. Osobne se me prave cerne doplnky libi a jak rikam, je to urcity kontrast a podtrhuje to samotne krivky auta.

Napriklad ty pridavne stresni nosice (ktere se daji koupit origi skoda - kdyz neni hagus) vypadaji naprosto hrozne (videl jsem je na HB a humus).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...