Přejít na obsah

Střešní nosič (combi)


MichalV123

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Upřímně... já tohle moc nechápu! Pokud bych už chtěl něco na střeše vézt (v mém případě kolo popř. rakev), tak na "nosič" z Lidlu v akci za 999 Kč bych to opravdu nepřidělal, i kdyby to nebyla cena za sadu, ale jen za 1ks. Ne jen z důvodu, že bych o to kolo nechtěl přijít, ale že když by mi to někde ulítlo ze střechy, tak můžu někoho klidně i zabít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jara-i napsal:

Upřímně... já tohle moc nechápu! Pokud bych už chtěl něco na střeše vézt (v mém případě kolo popř. rakev), tak na "nosič" z Lidlu v akci za 999 Kč bych to opravdu nepřidělal, i kdyby to nebyla cena za sadu, ale jen za 1ks. Ne jen z důvodu, že bych o to kolo nechtěl přijít, ale že když by mi to někde ulítlo ze střechy, tak můžu někoho klidně i zabít...

z čeho usuzuješ, že můžou upadnout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mu to nikto nenuka, ale muze mu to od nekoho priletet na auto aniz by o to stal... to ale nakonec muze i Thule, kdyz ho nekdo blbe pridela nebo pouzije takovy, co pasuje na trochu jine auto ;)

Co se tyce Lidlu, tezko rict. Veci na kolo funguji za ty prachy dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

ale jen pro klid duše.... Levné příčníky unesou stejně jako značkové, resp. unesou několikanásobně víc než je přípustné zatížení střechy. V tomhle parametru rozdíl mezi značka/neznačka nehledej. Pokud je nezapomeneš utáhnout, tak není šance, aby upladly - jakékoliv. Liší se maximálně standností obsluhy (minimálně), designem a samozřejmě cenou.

 

Na nasezení těch lidlovských potřebuješ dlouhý inbus, některé příčníky je možné ovládat bez nástroje. Lidl nemá T drážku. To jsou dva podstatné rozdíly oproti několikanásobně dražším modelům.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Ahojte, dnes idem na lyzovacku (prvy krat s fabiou) a po vcerajsom baleni, resp. zufalom skladani veci a hlavne lyzi do kufra (mam combi), som vymenoval snad vsetky nadavky na svete a som sa rozhodol, ze si musim kupit stresny nosic, zatial aspon na tie lyze, neskor aj na bicykle. Chcel by som aj truhlu, ale tu nemam kde v bytovke dat. Stresny nosic budem vyuzivat max 2-3x do roka, preto nepotrebujem nic prehnane drahe, ale zase chcem aby to aj nejako vyzeralo. Mam strieborne hagusy, preto zhanam nieco strieborne. Este nikdy som nemal ziadny nosic, preto si chcem nechat poradit od vas, kto je uz v tom zbehnuty :)

 

Nemate niekto skusenosti so znackou AGURI?, konkretne s tymito priecnikmi:

https://www.aguri.sk/index.php/nosice/prestige-p2-nosic-skoda-fabia-2014.html

alebo

https://www.aguri.sk/index.php/nosice/runner-r1a-nosic-skoda-fabia-2014.html

 

ten prestige p2 sa mi paci viac, ze je nizsie a asi to bude aj take aerodynamickejsie, len som si nie celkom isty tym sposobom upinania, este som take nikde nevidel, vzdy co som pozeral , tak bolo take klasicke ako ma ten runner r1

 

Editováno: , autor: hubyk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Jeste dotaz k pricnikum

https://eshop.skoda-auto.com/cz/cs/b2c/jarni-akcni-prislusenstvi/pricny-stresni-nosic-6v9071151x/0/1/24/43/1001

koukal jsem na ně v saloonu. Rychloupínací systém na mě nepůsobí bytelně. Chci vozit minimálně dvě kola na střeše. Prodejce mě také upozornil na červenou povolovací páčku, s kterou se musí jemně, jelikož se láme.

Má někdo realnou zkušenost s nimi ? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zakoupil jsem teda orginál příčníky. Rozdíl Menabo Brio X originální škoda?  Velké plus pro škodu je manipulace a padnou jak prdel na hrnec. Dobře utracené peníze. Brio je levný univerzál který mi sloužil velmi dobře na starým autě a místo svoje má.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...