Přejít na obsah

Střešní nosič (combi)


MichalV123

Doporučené příspěvky

naprosto klíčový nedostatek Thule je rozšíření této značky v kombinaci s velmi omezeným počtem kombinací zámkových vložek (navíc viditelně očíslovaných) - a je úplně jedno jestli je to střešní box nebo nosič kola - všechno se to dá otevřít stejným typem klíče. Jasně, že ty zámky jsou jen pro okrasu, pokud je ale zloděj musí vylomit, tak už je to hodně špatně prodejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Používáte někdo na FIII Combi s podelníky střešní nosič Thule 757 + tyče Wingbar? Chtěl bych se zeptat jak sednou na FIII hagusy, jaké rozměry má drážka a jaké jsou s nimi celkové zkušenosti - vyplatí se do nich zainvestovat? Podle Thule konfigurátoru se pro FIII Combi s podélníky sice doporučují patky TH775, já bych radši upřednostnil TH757.

Editováno: , autor: VMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se od jednoho Thule prodejce dozvěděl, že při zatížení příčníků mohou patky TH757 dosednout až na střechu. Máte s tímto někdo nějaké zkušenosti. Sám toto nemůžu posoudit, protože na FIII Combi zatím čekám. Že by měla tak nízké hagusy?

Editováno: , autor: VMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Orig. Škoda jsem ale na jejich e-shopu zatím neviděl. Když jsem se na něj ptal, řekli mi, že FIII s hagusy musí mít nosič 6V9 071 151 a odkázali mě na smluvní partnery. Přitom v zahraničních Škoda-brožurách už tento nosič je i nafocený (http://www.skoda-auto.de/SiteCollectionDocuments/PDF%20Prospekte/Fabia_ZK_2015_01.pdf). V české brožuře je uveden pouze nosič pro FIII hatchback. 9 měsíců od zahájeni výroby FIII Combi je podle mě dost dlouhá doba na to, aby bylo k dispozici základní přepravní příslušenství. Aneb domácí zákazník je až na 2. koleji ...

Editováno: , autor: VMA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...