Přejít na obsah

Střešní nosič (combi)


MichalV123

Doporučené příspěvky

Když nejdou objednat stříbrné nosiče, tak pak už jedině uvažovat o šedé metalíze "šedá metal" a pak by ten černý nosič k tomu šel.

Ale stejně nejpěknější barva auta je bílá. Pak ale nesmí ta bílá barva s ničím kontrastovat. Jako např. s černou střechou, zatmavenými skly, černým nosičem apod.

Mám pocit, že lidé, kteří určují konfigurace aut estetice nerozumí.

Např. Golf variant se nabízel standardně s černým nosičem a za příplatek se stříbrným nosičem. Volbu nechávali na zákazníkovi. Schválně píšu v minulém čase. Protože od 1.9.2014 je už povinně pouze ten stříbrný nosič. Což není ideální zase v případě, že si chce zákazník koupit tmavší odstín barvy laku, protože k tmavšímu odstínu laku zase pasuje černý nosič.

Může mi někdo vysvětlit, proč distributoři dělají omezující konfigurace?

Hlavně, že je tam škrabka.

 

Chlape, ty to máš totálně otočený :) Ke tmavému laku se hodí stříbrné/chromované detaily - maska, lišty kolem oken, stříbrné ližiny, stříbrná kola. Ke světlému laku naopak černá maska, černé lišty kolem oken a černé ližiny, tmavá kola. Jde o kontrasty tmavá-světlá. Třeba u OIII RS je to dotažené téměř k dokonalosti. Ano, můžeš mít démonickou kombinaci tmavá-tmavá či nenápadně elegantní světlá-světlá.

 

U FIII to bohužel nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlape, ty to máš totálně otočený :) Ke tmavému laku se hodí stříbrné/chromované detaily - maska, lišty kolem oken, stříbrné ližiny, stříbrná kola. Ke světlému laku naopak černá maska, černé lišty kolem oken a černé ližiny, tmavá kola. Jde o kontrasty tmavá-světlá. Třeba u OIII RS je to dotažené téměř k dokonalosti. Ano, můžeš mít démonickou kombinaci tmavá-tmavá či nenápadně elegantní světlá-světlá.

 

U FIII to bohužel nejde.

A víš ty proč v té reklamě mají stříbrný nosič a ne černý? Nějaký důvod to určitě má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

žádné riskování - je to osvědčená léty prověřená kvalita. Pokud koupíš značkové příčníky, tak možná budou vypadat líp, ale tím to končí. Ty co mám já nepískají a hlavně - vzhledem k ceně se prakticky nekradou. Takže i teoretická životnost je o dost vyšší :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je na Roomsterovi ( snad budou pasovat i na FIII). Na robustnost si nemůžu stěžovat. 3 kola odvezu bez problémů, ale docela dost "pískají" (aerodinamický hluk)

No uvažuju o těch příčníkách.Jaký používáš nosiče na kola. Chci si pořídit Thule Pro ride 591, ale četl jsem že ty jejich T držáky nepasují do drážky na těchto příčníkách. Nemáte někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citace z bike-fóra:

"Příčníky vypadají dobře ale… pokud je necháte na střeše déle jako já, muže se vám stát, že až zaberete tím imbusem a budete je chtít povolit, tak ta matka nakonci se protočí a jste v pr…i a nic vás už nepomůže. Řezat ten pohyblivý díl pilkou na střeše je opravdu slušný zážitek, takže já se pokorně vrátil k Thule. Holt kvalita je v detailech a za ty si člověk musí připlatit. :-)"

 

http://www.bike-forum.cz/forum/lidl-cykloveci-iii.html#unread1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...