Přejít na obsah

volant s perforovanou kůží


jindrous

Doporučené příspěvky

Vubec bych se toho nebal, pokud na nem nehodlas vylozene svacit, tak je to naprosto v pohode. Mam ted prime porovnani mezi perforovanym v RS a neperforovanym v Golf VII GTD a ten v RS je daleko prijemnejsi na drzeni, cemu prave prispiva i ta perforovana kuze (potvrdil i majitel GTD :)).

 

2x do mesice cistim interier pripravkama od Sonaxu - plasty, kuze, okna - a volant je stale jako novy!  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Já osobně v OII měl nejdříve klasicky kožený volant s hladkou kůží a pak ho vyměnil za RS perforovaný. Pocitově na dotek mi přišel lepší ten první s hladkou kůží, už bych asi perforaci nechtěl, není to žádná hitparáda. Co akorát bylo šikovné, že RS volant měl u dvojky to zesílení na věnci, což obyč. volant neměl.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perforovaný volat z OIII RS je jednoznačně nejlepší volant, který v Octavkách kdy bych... je příjemný na dotek (tak akorát), má vybrání na palce a zároveň něco vydrží.... u OII jsem měl kožený volat brzo odrbaný od prstenu, zipu na bundě, případně od přesky pásu, když si člověk nedával pozor...

 

Jinak pravidla statistiky říkají: "Ti co mají placatý volant, chtějí rovný a ti co mají rovný chtějí placatý.... , pokud by si je vyměnili, toto pravidlo bude platit znovu.... " :kol-46:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U OII ta perforace nebyla nic echt....možná, že trojka ji má lepší, to nevím, pač nemám ;)

Ne, nebyla, naprostý souhlas.

Celkově mi kůže v OIII přijde lepší než v OII.

 

Jojo, ten už jsem ti okomentoval s tím, že nahoře jim došla ta hladká kůže :)

 

Ale jo, vypadá pěkně ;)

 

Já si zatím procházel nějaká fora, zda je lepší ten dole placatej, nebo kulatej a nějak se nemohu dopídit k žádnému závěru.

Podle mne záleží na chuti každého soudruha - já bych si ho sám od sebe nedal, dokonce jsem se ho trošku bál, ale první dojmy jen nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Placatý volant u RS moc problémů nepředstavuje vzhledem k tomu, že je tam variabilní převod a lze v podstatě řídit bez přehmatávání. K tomu se ten volant velice dobře drží a to spodní zploštění vypadá hezky, teda pokud je v neutrální pozici :-D

Přesně tak.

Při běžné jízdě prakticky vůbec, max. při parkování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sedačky mám i v běžné OIII ;)   (dynamik packet)

 

Volant nevím, někteří na placatej volant nadávají kvůli problémům při zatáčení, ale u RS- a se tolik točit nemusí :)

sedacky v RSe a paket dynamik - to nie je uplne to iste.

kolega ma biznisu s dynamik paketom a pri dlhsej jazde sa mi nesedelo tak pohodlne ako v RSe.

sedacky v dynamiku mi pridu take maksie a menej pevne/menej drzia telo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 roky později...

Nějaký pot tam jistě letošní léto byl, nicméně by to bylo hodně smutné, kdyby toto byla jediná příčina...

Na volantu je více levá ruka, proto není souměrné opotřebení. 

Btw - sorry za kvalitu fotek, zrovna tenhle detail se tak špatně fotil, v reálu je to více sešoupané...

Spodní část volantu také žádná sláva co se týče napnutí kůže :(

IMG_4501.thumb.jpg.0624d85276d60b31029b1c88a3053e6b.jpgIMG_4504.thumb.jpg.0a1a78572fdead90010f8e2fa360fa9e.jpg

IMG_4503.thumb.jpg.89fc0843fca162fe552b086592851502.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...