Přejít na obsah

Nestartuje


auditor

Doporučené příspěvky

Ahoj.. nesetkal se nekdo s timhle problemem...?

Pri pokusu nastartovat se zhasne cele auto, vcetne budiku...jako kdyz nejde elektrika. Nelze ani nastartovat pres kabely, starter se ani tak ani tak nehne.

Pri otoceni klicku se rozsvitej ty spravny kontrolky, vse zhasne az na baterku.. a v dalsi poloze kdy ma auto zacit startovat, se to vse vypne.. a vraceni klicku zept se zase kontrolky rozsvitej a je vse tak jak ma byt...

Jo, jde o 1.9SDI.

Nesetkal se s tim nekdo...? Nevite poradit...? :help: :help: :help: :help: :help:

(nez mne ukamenujete, v minulosti jsem nic podobnyho nenasel, tak asi umite lip hledat.. :) ).

Diky.

Jarda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. nesetkal se nekdo s timhle problemem...?

Pri pokusu nastartovat se zhasne cele auto, vcetne budiku...jako kdyz nejde elektrika. Nelze ani nastartovat pres kabely, starter se ani tak ani tak nehne.

Pri otoceni klicku se rozsvitej ty spravny kontrolky, vse zhasne az na baterku.. a v dalsi poloze kdy ma auto zacit startovat, se to vse vypne.. a vraceni klicku zept se zase kontrolky rozsvitej a je vse tak jak ma byt...

Jo, jde o 1.9SDI.

Nesetkal se s tim nekdo...? Nevite poradit...? :help::help::help::help::help:

(nez mne ukamenujete, v minulosti jsem nic podobnyho nenasel, tak asi umite lip hledat.. :) ).

Diky.

Jarda

vyměň baterku, alespoň zkusmo, ale myslím že ji máš v háji ve zkratu pod zátěží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.. nesetkal se nekdo s timhle problemem...?

Pri pokusu nastartovat se zhasne cele auto, vcetne budiku...jako kdyz nejde elektrika. Nelze ani nastartovat pres kabely, starter se ani tak ani tak nehne.

Pri otoceni klicku se rozsvitej ty spravny kontrolky, vse zhasne az na baterku.. a v dalsi poloze kdy ma auto zacit startovat, se to vse vypne.. a vraceni klicku zept se zase kontrolky rozsvitej a je vse tak jak ma byt...

Jo, jde o 1.9SDI.

Nesetkal se s tim nekdo...? Nevite poradit...? :help::help::help::help::help:

(nez mne ukamenujete, v minulosti jsem nic podobnyho nenasel, tak asi umite lip hledat.. :) ).

Diky.

Jarda

vyměň baterku, alespoň zkusmo, ale myslím že ji máš v háji ve zkratu pod zátěží

Tzn., ze ani v pripade startu pres kabely, pri vadne baterce, by se to takhle chovalo...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel to tak,že odpojíš baterku a zapojíš kabely. Stačí odpojit kostru (mínus pól)

no nevím, jestli se tohle bude líbit altíku, ještě můžeš před nákupem vzít tvou starou a nechat ji změřit zátěžákem a víš to hned, nebo jsi půjč jinou od kámoše nebo souseda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nějaké náznaky před tím než se tohle stalo byly..nebo prostě z minuty na minutu nejde nastartovat...

Nej. asi je zkusit baterku od někoho než kupovat novou...náhodou to baterkou nebude...a co pak...?

Nemuže být K.O. startér...???

Naznaky vubec zadny.. proste jsem zastavil u pumpy, vypnul motor... a za 5 minut nenastartoval.

No, jak jsem zjistil, je tam stejne stara baterka (odahad min. 3roky), tak koupim novou. Navic, auto pujde v pristim tydnu na 90tis. garancku, tak se uvidi... Uz ted se desim ceny. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nějaké náznaky před tím než se tohle stalo byly..nebo prostě z minuty na minutu nejde nastartovat...

Nej. asi je zkusit baterku od někoho než kupovat novou...náhodou to baterkou nebude...a co pak...?

Nemuže být K.O. startér...???

Naznaky vubec zadny.. proste jsem zastavil u pumpy, vypnul motor... a za 5 minut nenastartoval.

No, jak jsem zjistil, je tam stejne stara baterka (odahad min. 3roky), tak koupim novou. Navic, auto pujde v pristim tydnu na 90tis. garancku, tak se uvidi... Uz ted se desim ceny. :(

Každopádně divný....vem si stát se to někde daleko v zahraničí.... :feve:

Dost starostí...

Jinak myslím sou pryč doby kdy byla baterka po 3 letech K.O. aspon 5-6 by mohla vydržet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nějaké náznaky před tím než se tohle stalo byly..nebo prostě z minuty na minutu nejde nastartovat...

Nej. asi je zkusit baterku od někoho než kupovat novou...náhodou to baterkou nebude...a co pak...?

Nemuže být K.O. startér...???

Naznaky vubec zadny.. proste jsem zastavil u pumpy, vypnul motor... a za 5 minut nenastartoval.

No, jak jsem zjistil, je tam stejne stara baterka (odahad min. 3roky), tak koupim novou. Navic, auto pujde v pristim tydnu na 90tis. garancku, tak se uvidi... Uz ted se desim ceny. :(

Každopádně divný....vem si stát se to někde daleko v zahraničí.... :feve:

Dost starostí...

Jinak myslím sou pryč doby kdy byla baterka po 3 letech K.O. aspon 5-6 by mohla vydržet..

No, jsem ted trochu patral... je to auto odkoupeny ze zamestnani, slouzilo jako sluzebni na jedne z pobocek.. a vypada to ze tam je puvodni baterka z roku 2001... tak myslim ze na to aby zemrela mela uz narok :)

Jak jsem psal vyse, ted autiko pujde na 90tis. garancku, tak se mouchy (aspon nejaky) snad vychytaj, nebot v zari mne ceka cesta na Slovensko, s manzelkou a miminkem.. to bych nerad, aby se tam neco stalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...