Jump to content

Žárovky H7 KOBO H7 55W 5500K 1600lm White Light Halogen Car


Lucky.69

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

A když už, tak renomované značky, jako např. Osram, Bosch,Hella.

Zkoušeli jsme na firemních vozech i nejlevnější žárovky z Kelly snad Starline a praskaly a některé nesvítily ani jako nové.

Nejvíce se osvědčily Osram. Důležité je, že H1 a H7 mají odběr 55W, elektroinstalace je stavěná jen na toto, takže nedávat nic jiného

Link to comment
Share on other sites

Neříkám, že jsou špatné, ale bude to jako u každého přebalovaného zboží z Asie. Co dodávka, to jiný výrobce..... Ono ale nejvíce záleží na typu žárovky a autu. Např. H4 jsou téměř nesmrtelné (jsou větší, lépe chlazené - během 15 let jsem ji měnil maximálně dvakrát), s H7 je to naopak velmi špatné a například v kombinaci s jedničkovou Fabií, která má velké problémy se stabilizací sítě, je to úplná tragédie. U ní se značkové žárovky nevyplatí - životnost lepší o 50 %, cena ovšem čtyřnásobná...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ty koba jsem si objednal nezavisle na první post . A ještě další 2 páry jiných H7. Vždy podle jejich "specifikací" co nejméně "modrých".

 

Zkušenosti:

všechny H7 - 55W, barva světla velmi příjemná nezazloutlá ale také nenamodralá, všechny tři typy v podstatě stejné, žádný nebyl s extra pozorovatelnými lepšími vlastnostmi. Oproti orioginálu ale intenzita světla o dost horší a zdá se že časem dokonce ubývá. Někde jsem četl že se z nich opaluje modrá barva, k tomu ale nedošlo. Pozoroval bych "zazlucení" světla a zvýšení intenzity. Parabola zatím také čistá.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...