Přejít na obsah

osvětlení interieru


jitkako

Doporučené příspěvky

Všem moc děkuji za  radu,vyzkoušela jsem a vše je OK , funguje to, tímto všem děkuji a musím prohlásit, že v klubu jsou ochotní řidiči a hlavně poradí i méně schopným /jako třeba mně/ přeji všem členům klubu hodně zdraví a štěstí v novém roce a doufám, že i v roce 2015 se najdou ochotní poradci , mějte se všichni moc fajn a užívejte si vánoce v kruhu svých nejbližších

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

tu máš k tomu tému

 

Upravené: aj keď neviem prečo to je taký problém. Musím si poridane preštudovať pravidlá fora. Pawouček vysvetlí?

 

Doplnenie: 5. Při odpovídání na určitý příspěvek používejte správně CITACI (|ODPOVĚĎĚT| nebo |VÍCENÁSOBNÝ CITÁT| - necitujte bezprostředně předešlý příspěvek. - Rovněž necitujte příspěvky spolu s vloženými obrázky.

Editováno: , autor: tasum
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tasume - je to jednochuché - když odpovídáš na bezprostředně předchozí příspěvek, tak je logické, že ho necituješ, každému je jasné, na co odpovídáš. V běžném životě při konverzaci také neopakuješ slova a celé věty toho druhého. A druhá věc je, že tímto se to tady stává nepřehledným a zbytečně se příspěvky "zvětšují". ;)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Já to odpovím jednoduše. Žádná. Kup radši LED panely, vypadá to lépe, světlo je homogennější a v celé ploše stropního světla. Sufitky jsou nanejvýš vhodné do malých lampiček, pokud v nich není spíše T10. LED panely mají většinou různé druhy výměnných konektorů a sufit odpružený kontakt pro všechny délky.

Bližší informace příspěvek 92 v mém tématu Mikliskovo bílé TSI-čko

Editováno: , autor: miklisek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...