Přejít na obsah

Vana do kufru


HWSpeedy

Doporučené příspěvky

Hledam pro kolegy gumove vany do kufru na jina auta, ale narazil jsem na tyto pro Citigo:

 

Horni vana VP101859: http://brana.guzu.cz:8000/EShop/?Stranka=EShopDetail〈=7&Vyhledavani=-1;0;-1&Polozka=013;VP101859

 

Dolni vana VP101860: http://brana.guzu.cz:8000/EShop/?Stranka=EShopDetail〈=7&Vyhledavani=-1;0;-1&Polozka=013;VP101860

 

Co je to ta horni vana? To jako vanicka na horni kryt zavazadloveho prostoru?

 

Jinak tam nemaji zadne fotky, tak by me zajimalo, co je na tom tak drahe v porovnani napriklad s vanou pro OCIII combi ktera je asi tak 4x vetsi ale prakticky stejne draha.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dolní vana bude asi na ten "kobereček" co ti zakrývá rezervu. Horní by měla být asi až na "falešné dno" , mezipodlahu, které se dalo do citiga dokoupit.  

 

http://www.skoda-auto.cz/models/hotspotdetail?HotspotName=51-52-Mezipodlaha+v+zavazadlov%C3%A9m+prostoru+Citigo&Page=exterior&WebID=3f5a79e6-4dc8-4102-81c9-8bd4ff03b532

 

 

Nedoporučuji originál, tj. dolní vanu, kterou prodává škoda. 

Měl jsem za to že mi příjde gumová vana jak jsem byl zvyklý, ale ten šedý polystyren co přišel mě šíleně zklamal a za ty prachy už nikdy bych nedoporučil...

 

A vany jsou různě velké ale porovnání cen nehledej, nemá to cenu. Jde jen o to aby vydělali a ne o velikost nebo materiál... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...

Sice jsem originální vanu do kufru odsuzoval za materiál, ale po roce a půl zkušeností musím říct, že když jsem ji vyndával z auta, je absolutně nepoškozená i když jsem tam bvozil větší věci, které měly i určité hrany a také byly drsnější. Jen je mi líto, že mi po prodeji auta zůstala a je mi na nic :-D 

 

Ale i když tak nevypadá, vydržela toho více, než jsem předpokládal a stále vypadá jako nová. 

 

Mimoto se čistí lépe než GUMA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Mám Citigo 3D a pořídil jsem si originální vanu a mám problém s jejím umístěním. V kufru byl na rezervě jen takový tuhý původní "kobercový" dekl, který je na bližší straně kufru (u RZ) trochu zahnutý a zvednutý - a právě v tomto místě mi vana kvůli tvaru toho deklu odstává do prostoru.

 

Můžete mi prosím poradit co s tím? Udělal jsem něco špatně, nebo to tak mají všichni?

 

Díky!

Editováno: , autor: navabaca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...