Přejít na obsah

STK- technicka kontrola


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

na slovensku sa po novom davaju nalepky na predne sklo obdlznikoveho tvaru. kruhova na SPZ sa uz nedava.

tak tak. za 3 tyzne idem aj ja tak potom dam sem foto tej nalepky.

sorac ale predbehnem ta lebo uz ju mam viac ako dva mesiace tu je fotka. nachadza sa vlavo dole u spolujazdca.

post-9-1158057163.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že úplně zbytečný téma...tohle snad musí být jasný úplně každýmu....nový auto po 4 letech a pak každý dva roky.Ať máš katalyzátor nebo ne, emise se musí dělat.Nic víc nic míň....

Pokud je to pro tebe zbytečné téma, tak ho nečti. Když jsou tu lidé schopni třeba probírat, komu smrdí víc špína z pod nehtu, tak proč ne STK? Já jsem se třeba dozvěděl, že na SK dávají známku na sklo, což jsem doposud nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že úplně zbytečný téma...tohle snad musí být jasný úplně každýmu....nový auto po 4 letech a pak každý dva roky.Ať máš katalyzátor nebo ne, emise se musí dělat.Nic víc nic míň....

Pokud je to pro tebe zbytečné téma, tak ho nečti. Když jsou tu lidé schopni třeba probírat, komu smrdí víc špína z pod nehtu, tak proč ne STK? Já jsem se třeba dozvěděl, že na SK dávají známku na sklo, což jsem doposud nevěděl.

ta nalepka o STK na slovensku je po novom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Myslím, že úplně zbytečný téma...tohle snad musí být jasný úplně každýmu....nový auto po 4 letech a pak každý dva roky.Ať máš katalyzátor nebo ne, emise se musí dělat.Nic víc nic míň....

Možno zbytočná téma pre teba, ale nikdy nezaškodí dozvedieť sa niečo viac - napr. u nás sa emisná nálepka nedáva pre benzínové motory, len pre diesle. Takže aj úplný laik podľa nálepiek spozná, či je auto diesel alebo benzín. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo mi poradí, kam jít na STK - Praha - Modřany a okolí. Dřív jsem jezdil na STK do Březové (za Dolníma Břažanama), ale tam se to zkazilo, už jsem tady psal jak jsem neprošel s Fávem. Koukal jsem že je v Radotíně na tý hlavní vedle Condora nějaká nová - nemáte někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Myslím, že úplně zbytečný téma...tohle snad musí být jasný úplně každýmu....nový auto po 4 letech a pak každý dva roky.Ať máš katalyzátor nebo ne, emise se musí dělat.Nic víc nic míň....

Možno zbytočná téma pre teba, ale nikdy nezaškodí dozvedieť sa niečo viac - napr. u nás sa emisná nálepka nedáva pre benzínové motory, len pre diesle. Takže aj úplný laik podľa nálepiek spozná, či je auto diesel alebo benzín. B)

Pochybujem ,že máš dobré informácie ,lebo emisné kontroly sa robia práve len na benzínových motoroch a na naftových sa robia kontroly dymivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo mi poradí, kam jít na STK - Praha - Modřany a okolí. Dřív jsem jezdil na STK do Březové (za Dolníma Břažanama), ale tam se to zkazilo, už jsem tady psal jak jsem neprošel s Fávem. Koukal jsem že je v Radotíně na tý hlavní vedle Condora nějaká nová - nemáte někdo zkušenosti?

Myslíš STK v Radotíně firmy Auto Femat? Tuhle byl u nás ve firmě jejich zaměstnanec, tak jsem se ptal jak tam přistupujou k foliím na předních bočních oknech. Prý, když je jinak auto v pořádku, tak to pouštějí. Já jsem si vždy nechával dělat STK u Auto Adámek a vždy to bylo bez problémů. K servisům na STK také vychází vstříc více než k jednotlivcům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo mi poradí, kam jít na STK - Praha - Modřany a okolí. Dřív jsem jezdil na STK do Březové (za Dolníma Břažanama), ale tam se to zkazilo, už jsem tady psal jak jsem neprošel s Fávem. Koukal jsem že je v Radotíně na tý hlavní vedle Condora nějaká nová - nemáte někdo zkušenosti?

Myslíš STK v Radotíně firmy Auto Femat? Tuhle byl u nás ve firmě jejich zaměstnanec, tak jsem se ptal jak tam přistupujou k foliím na předních bočních oknech. Prý, když je jinak auto v pořádku, tak to pouštějí. Já jsem si vždy nechával dělat STK u Auto Adámek a vždy to bylo bez problémů. K servisům na STK také vychází vstříc více než k jednotlivcům.

jj STK v Radotíně naproti Fematu.

STK s Fábií mě čeká přesně za 2 měsíce a 6 dnů - 5.1.2007, takže to zkusím tam - auto je OK, tak snad nebude nějaký problém a na podzim 2007 s Fáčkem :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...