Přejít na obsah

Po kolizi vyskakuje pojistka elektriky motoru


Hafík22

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěl bych poprosit o pomoc .

 

Pár dní zpět jsem měl autonehodu, když jsem nedobrzdil a čelně narazil do přede mnou jedoucího auta, po této nehodě jsem dojel domů na laně ...  Felicia utrpěla mírná zranění karoserie - natlučenou přední masku a blatník s spz, ale už nebyla schopna nastartovat . Při srážce se mi i poškodilo plastové koleno od chladiče a chladič z většiny vytekl - vystříkal ven .

 

Když jsem dojel domů, tak jsem zjistil, že mi vyletěla polovina pojistek jako čerpadlo, světla, vstřiky atp a k tomu i pojistka elektroinstalace motoru . Všechny jsem vyměnil, když otočím klíčkem do první polohy, tak pojistka elektr. motoru vždy vyletí a je po ní ...

 

Zkoušel jsem hledal jakkýkoliv utržený drát nebo tak něco, ale nedohledal jsem se :-/ . Auto potřebuju dost nutně každý den, tak žádám o pomoc :-) . Prosím, prosím :-) . Kdyby mi byl ochoten třeba i někdo pomoci fyzicky, tak jsem ochoten mu zaplatit práci a materiál ...

 

Díky moc za cenné rady :-) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...