Přejít na obsah

Pružina zo spojkového pedála


RhG94

Doporučené příspěvky

Čaute prosím vás dva dni dozadu mi vypadla zo spojkového pedálu pružina, tak som ju dnes išiel dať naspäť pedál som odmontoval vrátil naspäť pružinu, ale nemohol som ho tam dostať tak aby som cez diery prepchal ten šrob.

Tak sa chcem opýtať je na to nejaký spôsob ako bez veľkej fyzickej sily tam tú pružinu dostať?

 

Skúsil som aj odmontovať ten plast na ktorom drží ale po odšrobovaní dvoch skrutiek mi to nešlo von ako keby tam ešte nejaká tá skrutka bola alebo niečo ho držalo.

 

Obr. číslo 1 je tá pružina. číslo 2 ten plast na ktorom je prichytený pedál 

 

 

Na poslednej fotke s nákresom je ten plast č.7 a pružina 15.

 

Dnes som sa s tým "bavil" asi 4 hodiny a neviem si rady tak vám budem vďačný za každú jednu radu. 

post-91364-0-07189800-1419436145_thumb.j

post-91364-0-76103700-1419436157_thumb.j

post-91364-0-34138700-1419436265_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakoniec som odkrútil aj tretiu maticu tam hore, lenže teraz to drží na tom bielom plaste kde ten pedál zatláča tú tyčku, veľmi by som ti bol vďačný ak mi poradíš ako to odtiaľ vybrať lebo zajtra mám ísť do BR za priateľkou a chcel by som to mať už v poriadku.

No a momentálne nechcem nikoho vyrušovať počas sviatkov, aby sa mi hrabal v aute. 

Editováno: , autor: RhG94
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...